Staż/praktyki - Stażysta
FPP Enviro sp. z o.o. Warszawa, Polska 7 września 2016

Firma FPP Enviro jest częścią europejskiej grupy AMPHI zajmującej się działaniami na rzecz zrównoważonego rozwoju. Na polskim rynku działamy od 1998 roku, specjalizując się w ochronie środowiska i racjonalnym gospodarowaniu zasobami wodnymi. Przygotowujemy analizy i oceny oddziaływania inwestycji infrastrukturalnych, plany zrównoważonego rozwoju dla miast i gmin, a także projekty optymalizacji zużycia energii. Troszczymy się o miejską zieleń oraz zabezpieczenie obszarów mieszkalnych przed powodzią i innymi zjawiskami pogodowymi. Realizujemy duże projekty z funduszy europejskich. Sami również przygotowujemy wnioski i pozyskujemy dofinansowania dla inwestycji mających na celu ochronę środowiska.

Możemy pochwalić się jednym z najlepszych zespołów w Polsce. Pracują z nami osoby z wieloletnim doświadczeniem w ochronie środowiska, o różnych specjalizacjach (od przyrodników po inżynierów). Na bieżąco współpracujemy również z wieloma uczelniami w Polsce i Europie oraz z ekspertami niezależnymi, wdrażając najnowsze osiągnięcia nauki w praktyce.

Nasze działania zostały uhonorowane tytułem Geparda Biznesu 2011 oraz wyróżnieniem w konkursie magazynu przedsiębiorców „Europejska Firma”. Jesteśmy pewnym i rzetelnym partnerem biznesowym.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Staż/praktyki - Stażysta

Współpraca z pracownikami FPP Enviro sp. z o.o. oraz Zarządem.

Wymagania

– student kierunku: rolnictwo, ochrona środowiska, odnawialne źródła energii lub pokrewne,

– znajomość Warmii i Mazur
– podstawowa znajomość programów rolnych Europy
– znajomość języka angielskiego

 


Oferujemy

Staż w dynamicznie rozwijającej się firmie w międzynarodowym Środowisku


Wymagane dokumenty

CV