Staż/praktyki - Stażysta
Pracownia Rozwoju Miast Warszawa, Polska 7 maja 2018

Dołącz do Instytutu Badań Samorządowych i twórz z nami badania ilościowe i jakościowe opinii publicznej w miastach w całej Polsce.

Podstawowe obowiązki:

  • wsparcie w realizacji badań ilościowych i jakościowych

  • opracowywanie analiz i raportów z badań

  • przygotowywanie kwestionariuszy badań

  • współpraca z podwykonawcami

  • wyszukiwanie i opracowywanie informacji

Wymagania

Poszukujemy osób:

  • znających zagadnienia analizy danych, statystyki, raportowania (preferowane wykształcenie socjologiczne)
  • z bardzo dobrą znajomością MS Office ( Word, Excel, Power Point)
  • z dobrą organizacją czasu pracy, rzetelnych, zaangażowanych i odpowiedzialnych
  • znajomość programu SPSS (lub PSPP) będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • płatny staż w jedynym instytucie badawczym specjalizującym się w tematyce samorządowej
  • zdobycie cennego doświadczenia
  • miłą atmosferę

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV do 25.05.2018 r.  na adres: kontakt@badaniasamorzadowe.pl, z dopiskiem „staż w badaniach”.

Do przesyłanych dokumentów prosimy dołączyć następującą klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

Wymagane dokumenty

CV