Staż/praktyki - Stażyści do Działu Marketingu
Syngenta Crop Protection Sp. z o.o. Warszawa, Polska 26 kwietnia 2019

Syngenta, światowy lider w produkcji środków ochrony oraz nasion, poszukuje:

Stażystów do Działu Marketingu

Zadania stażystów:

  • monitoring mediowy oraz promocyjny
  • pomoc w realizacji imprez firmowych oraz warsztatów / szkoleń produktowych dla klientów
  • obsługa systemu CRM – wpisywanie i aktualizowanie danych klientów, raportowanie
  • wsparcie w przygotowaniu produktowych materiałów promocyjnych, przygotowanie i zlecanie przeformatowań reklam prasowych z agencją graficzną
  • pomoc w monitorowaniu akcji komercyjnych (cotygodniowe raporty)
  • obróbka bazy klientów do akcji i wysyłek marketingowych oraz raportów z Infolinii
  • przygotowanie i aktualizacja materiałów produktowych dla sprzedaży
  • pomoc w obsłudze kanału YT Syngenta – aktualizacja w trakcie sezonu, opis i transkrypcja filmów, analiza ruchu
  • uczestnictwo w wybranych spotkaniach działu Marketingu i spotkaniach kampanii uprawowych

Wymagania

  • dyspozycyjność 4-5 dni w tygodniu przez 5-8 godzin.
  • biegła obsługa komputera (MS Office: Word, Excel, Power Point)
  • komunikatywność, chęć do nauki, systematyczność i uważność
  • mile widziana znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • pracę w międzynarodowym koncernie – liderze w branży rolniczej
  • zapoznanie z organizacją i sposobami jej działania
  • wdrożenie w wyznaczone prace działu Marketingu
  • czas trwania stażu – 1 rok, wynagrodzenie na podstawie umowy zlecenie
  • zatrudnienie – najlepiej od zaraz

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV oraz krótkiego uzasadnienia swojej kandydatury na adres mailowy: monika.lysakowska@syngenta.com

  • Prosimy o umieszczenie w życiorysie zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dz. Ust. Nr 133, poz.883).