Staż/praktyki - Staż/praktyki – Junior Project Manager
International Business Management Sp. z o.o. Łucka, Warszawa, Polska 15 stycznia 2021

International Business Management świadczy kompleksowe usługi konsultingowe wspierające zarządzanie i realizację inwestycji w branżach takich jak infrastruktura, energetyka i  górnictwo. W ostatnim czasie spółka skupia się na realizacji projektów z zakresu B+R i wykorzystania nowoczesnych technologii z dziedziny automatyki, AI, AR i IoT.

Poszukujemy osoby do wsparcia zespołu w bieżących pracach nad naszymi projektami oraz przygotowaniem wniosków o dofinansowanie w ramach konkursów NCBR i PARP na nowe projekty.

Zadania na stanowisku:

• Koordynacja działań partnerów i współpracowników
• Wsparcie w przygotowaniu wniosków o dofinansowanie wraz z wymaganymi załącznikami
• Kontakt z NCBR i PARP
• Wyszukiwanie informacji i materiałów źródłowych.

Wymagania

• Znajomość języka angielskiego na poziomie ponad średnio-zaawansowanym (B2).
• Mile widziana znajomość języka rosyjskiego na poziomie zaawansowanym.

• Chęć zdobycia ciekawego doświadczenia.
• Wysoka kultura osobista.
• Umiejętność samodzielnej pracy i rozwiązywania problemów.
• Dobra organizacja pracy i zaangażowanie.

Oferujemy

• Możliwość zdobycia doświadczenia w pracy nad międzynarodowymi projektami.
• Szeroki i zróżnicowany wachlarz zadań.

• Elastyczny czas pracy – poszczególne dni i godziny do uzgodnienia.

Przewidujemy zatrudnienie na stałe najlepszych kandydatów.

Zainteresowanych ofertą prosimy o wysłanie CV na adres rekrutacja@ibm.biz.pl.

Prosimy o dołączenie poniższej klauzuli w CV:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy na wybrane aplikacje.

Wymagane dokumenty

CV