Staż/praktyki - Staż/praktyki (bezpłatne) Asystent Księgowy w biurze rachunkowym
Lucre – Usługi Księgowe Sp. z o.o. Stefana Batorego 20, Warszawa, Polska 27 września 2018

Lucre – Usługi Księgowe jest dynamicznie rozwijającym się biurem rachunkowym z siedzibą w Warszawie, specjalizującym się w obsłudze małych i średnich podmiotów gospodarczych. Zapewniamy obsługę rachunkową, rozliczamy pracowników, wspieramy i doradzamy w biznesie. Oferujemy pracę dla najlepszych ludzi z rynku usług księgowych i nie tylko. Co to oznacza? Zależy nam na osobach, które są otwarte na nowe rozwiązania i pomysły, mają zdolność szybkiego uczenia się, nie lubią stać w miejscu i chcą pracować w dynamicznie rozwijającej się firmie.

Staż/praktyki na stanowisku Asystent Księgowy to idealne miejsce dla osób chcących rozpocząć przygodę z księgowością, które daje możliwość dalszego rozwoju w strukturach naszej firmy. Wykonywane czynności polegają na asystowaniu i pomaganiu Księgowej / Księgowemu w codziennych obowiązkach.

Obowiązki:

  • porządkowanie dokumentów
  • wprowadzanie dokumentów księgowych do systemu finansowo-księgowego
  • pomoc przy wyliczaniu wynagrodzeń
  • obsługa poczty i korespondencji
  • bieżące prowadzenie zleconych spraw
  • przygotowywanie raportów, sprawozdań, zestawień, analiz

Wymagania

  • umiejętność analitycznego myślenia
  • wiedza teoretyczna na temat zasad rachunkowości
  • zdolność szybkiego uczenia się, umiejętność cierpliwego słuchania
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera (Excel, Word, poczta elektroniczna, Internet)
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • odpowiedzialność i samodzielność, ale również umiejętność pracy w zespole
  • dokładność
  • zaangażowanie i chęć do pracy

Oferujemy

  • interesującą i odpowiedzialną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
  • pracę w profesjonalnym zespole

Wymagane dokumenty

CV, list motywacyjny, termin i godziny dyspozycyjności