Staż/praktyki - Staż/praktyka tworzenie paneli z mchu i praca przy roślinach
Subito Advising Sp. z o.o. Kolejowa 15/17, Warszawa, Polska 12 stycznia 2021

4NatureSystem – Wertykalni.pl – Naszą misją jest przybliżanie człowieka do natury za pomocą zaawansowanej technologii, niezawodnych rozwiązań i dobrego designu. Głęboko wierzymy, że łącząc te elementy dbamy o well-being – wpływamy na zdrowie, wydajność pracy i zadowolenie z życia, budując optymalny work-life balance.

Staż/praktyki - Staż/praktyka tworzenie paneli z mchu i praca przy roślinach

Oferujemy możliwość odbycia wakacyjnego stażu/praktyki dla studentów następujących kierunków: ogrodnictwo, biotechnologia, ochrona zdrowia roślin; architektura krajobrazu; biologia; architektura krajobrazu, architektura wnętrz, wzornictwo, sztuki plastyczne.

Możliwe są dwie ścieżki stażu/praktyki:

1.     Tworzenie paneli z mchu (kreatywne osoby ze zdolnościami manualnymi)

2.     Pomoc przy montażach oraz serwisach zielonych ścian (osoby lubiące i znające się na żywych roślinach)

• Przy panelach z mchu mile widziani studenci architektury krajobrazu, architektury, ASP, wzornictwa itp.
  • Przy montażach i serwisach zielonych ścian mile widziani studenci architektury krajobrazu, ogrodnictwa itp.

• Praca w młodym zespole, 8 minut od ronda Daszyńskiego na elastycznych warunkach.

Prosimy przesyłanie CV skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.