Staż/praktyki - Staż(płatny) w dziale prawnym
Accace Sp. z o.o. Cybernetyki 10, Warszawa, Polska 4 kwietnia 2019

Accace jest jednym z leaderów firm outsourcingowo-doradczych obecnym w regionie Europy Środkowo-Wschodniej od roku 2006. Nasze biura zlokalizowane są w 13 państwach: Polska, Czechy, Węgry, Rumunia, Słowacja, Ukraina, Niemcy, Chorwacja, Serbia, Czarnogóra, Macedonia, Bośnia i Hercegowina, Słowenia. Portfel usług Świadczymy wysokiej jakości usługi księgowe i sprawozdawcze, kadrowo-płacowe, doradztwa podatkowego dla ponad 2 000 spółek krajowych i międzynarodowych. Doradzamy naszym Klientom w podejmowaniu strategicznych decyzji biznesowych i optymalizowaniu procesów księgowych i kadrowo-płacowych. Społeczność Accace zatrudnia obecnie ponad 550 wykwalifikowanych profesjonalistów. Rozwijamy się i działamy zgodnie z naszymi strategicznymi celami: People – dbamy o naszą powiększającą się społeczność, integrujemy się, rozwijamy; Planet – angażujemy się w akcje CSR; Profits – oferujemy naszym pracownikom benefity, mierzymy wyniki finansowe naszych działań.

Staż/praktyki - Staż(płatny) w dziale prawnym

•  wsparcie zespołu prawnego w bieżących projektach;
  • monitorowanie bieżących zmian w przepisach prawa;
  • interpretacja przepisów prawa, sporządzanie projektów umów, opinii, pism, wniosków;
  • bezpośredni kontakt z klientami, sądami oraz organami administracji podatkowej

Do naszego zespołu szukamy osób, które spełniają następujące warunki:

• posiadają status studenta  IV lub V roku studiów prawniczych;
  • posługują się j. angielskim w stopniu średnio zaawansowanym;
  • znają pakiet MS Office (MS Word, MS Excel, MS Outlook);
  • posiadają zdolności analitycznego myślenia;
  • są komunikatywne, łatwo nawiązują kontakty, są zaangażowane i pracują z pasją;
  • posiadają zdolność formułowania myśli w sposób jasny i rzeczowy w mowie i piśmie;
  • potrafią pracować pod presją czasu oraz wywiązywać się z terminów.

•  1-3 miesięczny, płatny staż z możliwością zatrudnienia;
  • elastyczne godziny pracy – dostosowanie godzin pracy do grafiku zajęć na uczelni;
  • zdobycie doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się, międzynarodowej firmie konsultingowej i outsourcingowej;
  • pracę nad projektami dla lokalnych i międzynarodowych firm;
  • pracę w zespole doświadczonych prawników, pod nadzorem opiekuna i doświadczonych specjalistów;
  • możliwość wprowadzania własnych pomysłów w firmie.
  •  możliwość rozwoju kompetencji językowych, w godzinach pracy, na koszt pracodawcy;
  •  kartę multisport finansowana przez pracodawcę.