Inna forma zatrudnienia - Staż – zostań developerem T24
Coberon Sp. z o.o. Warszawa, Polska 5 kwietnia 2018

Coberon Sp. z o.o. jest częścią Coberon Chronos Group – międzynarodowej firmy doradczej, umieszczonej na liście Deloitte’s Technology Fast 500 EMEA. Grupa posiada oddziały w 50 lokalizacjach na świecie.

Inna forma zatrudnienia - Staż – zostań developerem T24
  • Studiujesz i rozwijasz się w branży IT? Masz już za sobą pierwsze doświadczenie zawodowe?
  • Chciałbyś rozwijać się w sektorze bankowości i jesteś głodny wiedzy?
  • Przez 6 miesięcy będziesz miał szansę nauki i zdobycia umiejętności potrzebnych na stanowisko analityka/developera T24 – po tym okresie czeka na Ciebie zatrudnienie u naszego klienta!

Wymagania

Poszukujemy osób, które:

  • mają minimalne doświadczenie w realizacji zmian programistycznych i podstawowe doświadczenie zawodowe z obszaru IT (wystarczą nawet projekty realizowane na studiach)
  • posługują się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym
  • chcą rozwijać się w sektorze IT dla bankowości/rachunkowości
  • zainteresowanie sztuczną inteligencją, automatyzacją testów czy narzędzi wytwórczych będzie wielkim plusem!

Oferujemy

Na czas trwania programu oferujemy wynagrodzenie dostosowane do umiejętności i elastyczną formę zatrudnienia (UoP/b2b/umowa zlecenie).


Wymagane dokumenty

CV, Aplikacje proszę przesyłać na adres: jsterna@chronosconsulting.com Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: „Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez Coberon Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Iwonickiej 37, 00-924 Warszawa, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z Coberon Sp. z o.o. oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania.”