Staż/praktyki - Staż w Zespole Zintergrowanych Systemów Zarządzania
CIECH S.A. Warszawa, Polska 23 stycznia 2018

CIECH powstał w 1945 roku. Dziś jest liderem polskiego rynku chemicznego i jedną z największych polskich firm o międzynarodowym zasięgu.
To grupa konkurencyjna i nowocześnie zarządzana. W jej skład wchodzi osiem zakładów produkcyjnych oraz firmy handlowe i usługowe. Grupa CIECH oferuje najwyższej klasy produkty chemiczne: soda kalcynowana (drugie miejsce w Europie), soda oczyszczona, sól, żywice poliestrowe i epoksydowe, produkty AGRO i produkty szklane oraz inne chemikalia. Mają one zastosowanie m.in. w przemyśle: szklarskim, spożywczym, meblowym, do produkcji detergentów, w rolnictwie oraz budownictwie.

Zadania, które możesz wykonywać:

  • Wsparcie w organizacji Programu CQS,
  • Wsparcie przy opracowywaniu dokumentów nadrzędnych dla Spółek Grupy CIECH w ramach projektu,
  • Analiza wymagań jakościowych norm i standardów oraz przepisów prawnych w odniesieniu do procesów realizowanych w Spółkach Grupy CIECH,
  • Przekładanie obowiązujących wymagań na wytyczne dla różnych obszarów działania,
  • Tworzenie spójnej dokumentacji systemowej w obszarze jakości i bezpieczeństwa produkcji/ dystrybucji.

Wymagania

  • Absolwent lub student ostatnich lat studiów o profilu : zarządzanie, zarządzanie systemami jakości, inżynieria produkcji, inżynieria chemiczna i procesowa,
  • Znajomość systaemów zarządzania opartych na normach ISO,
  • Znajomość innych standardów (GMP+, GMP, HACCP, BRS FSSC 22000, itp.),
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint),

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2,
  • Dobra organizacja pracy własnej, komunikatywność,

Zainteresowanie tematyką jakości oraz produkcji będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  1. Płatny staż na okres 3 miesięcy z możliwością przedłużenia współpracy,

  2. Staż w oparciu o umowę o praktykę absolwencką,

  3. Staż w Spółce posiadającej stabilną pozycję na rynku, notowanej na giełdzie w Polsce i Frankfurcie,

  4. Możliwość rozwoju i uczenia się od najlepszych specjalistów,

  5. Ciekawą, pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku,

  6. Owocowe poniedziałki i środy.

Link do aplikowania: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=a962aabe3ec344ddb40fa97ee267aa17

Wymagane dokumenty

CV