Staż/praktyki - STAŻ W ZESPOLE WDROŻEŃ DLA SADOWNICTWA
Arysta LifeScience Polska Sp. z o.o. Przasnyska 6B, Warszawa, Polska 30 maja 2017

Jako stabilny i nowoczesny pracodawca, Arysta oferuje pracownikom doskonałe warunki zatrudnienia, możliwość zdobywania doświadczenia zawodowego we współpracy z międzynarodowym zespołem, a przede wszystkim dużą niezależność, możliwość podejmowania decyzji i aktywnego wpływania na rozwój firmy.

W związku ze strategią rozwoju rozwiązań dla sadownictwa obecnie poszukujemy studentów/studentek lub absolwentów technikum zainteresowanych 3-5 miesięcznym płatnym stażem.

Staż/praktyki - STAŻ W ZESPOLE WDROŻEŃ DLA SADOWNICTWA

Osoba zatrudniona będzie współpracować bezpośrednio z Kierownikiem Wdrożeń w Sadownictwie. Do zakresu obowiązków Stażysty będzie należeć m.in.:

• systematyczne wizyty w sadach doświadczalnych
  • opieka nad doświadczeniami wdrożeniowymi
  • zbieranie i analizowanie danych badawczych
  • przygotowanie raportów z doświadczeń
  • inne działania w porozumieniu z Kierownikiem Wdrożeń

• co najmniej podstawowa znajomość jęz. angielskiego
  • ogólna znajomość sadownictwa
  • w trakcie lub po ukończeniu studiów na kierunku ogrodnictwo, rolnictwo, ekonomia rolnictwa, ochrona środowiska lub ukończone technikum w zakresie ogrodnictwa lub rolnictwa
  • gotowość do podjęcia zadań w maksymalnym wymiarze 5 dni w tygodniu na okres 3-5 miesięcy
  • niezależna mobilność na obszarze powiatów grójeckiego, rawskiego, skierniewickiego, sochaczewskiego i płońskiego

Oferujemy płatny staż / elastyczną współpracę – możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia zawodowego, w strukturach międzynarodowej firmy w branży agrochemicznej, w elastycznym czasie pracy i we współpracy z najwyższej klasy specjalistami.

Prosimy o przesłanie CV