Staż/praktyki - Staż w Zespole Travel & Living
Engineering Design Center Aleja Krakowska, Warszawa, Polska 16 lutego 2018

Engineering Design Center to centrum inzynieryjne powstale w 2000 roku na mocy porozumienia miedzy Instytutem Lotnictwa w Warszawie oraz firma General Electric Company Polska Sp. z o.o. W EDC zajmujemy sie projektowaniem oraz technicznym wsparciem produkcji i eksploatacji silnikow i struktur lotniczych, turbin energetycznych, silnikow elektrycznych i generatorow pradu, a takze urzadzen do wydobycia i przetwarzania ropy naftowej i gazu. Ponadto nasi inzynierowie projektuja elementy awioniki, systemy lotnicze oraz zajmuja sie wytwarzaniem oprogramowania na potrzeby przemyslu lotniczego.

Staż/praktyki - Staż w Zespole Travel & Living
  • Organizacja i rozliczanie podróży służbowych;
  • Bieżące wsparcie administracyjne.

• Wykształcenie wyższe lub student/ka ostatnich lat studiów kierunków ekonomiczno-finansowych, administracyjnych, społecznych i innych pokrewnych;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

• Płatny 6 m-czny staż w Zespole Travel & Living;
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej organizacji;
  • Przyjazna atmosfera pracy w zgranym i doświadczonym zespole;
  • Prywatna opieka medyczna;
  • Zapewniamy pakiet kompleksowych szkoleń wdrożeniowych i wsparcie Buddy’ego;
  • Rozwijamy różnorodne grupy zainteresowań: GE Women’s Network, GE Volunteers, rowerzystów, biegaczy, spottersów, kajakarzy, fanów gier planszowych itd.;
  • Posiadamy najwiekszą, firmowa rowerownie w Polsce z pełnym wyposażeniem;
  • Owocowe środy.