Umowa zlecenie - Staż w Zespole Marketingu – Dział Client Service
Connectmedica Sp. z o.o. Warszawa, Polska 19 czerwca 2019

Kim jesteśmy? Jesteśmy polsko – amerykańską firmą pomagającą branży farmaceutycznej dostarczyć najlepszy Customer Experience (CX), dzięki innowacyjnym rozwiązaniom digital sales. Pomagamy firmom w przekształceniu w zintegrowane cyfrowo organizacje. Oferujemy pełen zakres usług omnichannel: od zarządzania danymi klientów, projektowania i rozwoju serwisu dla klientów, po wsparcie produkcji, szkoleń i zarządzania. Mamy fajny team, który tworzą ludzie otwarci, pozytywni i kreatywni.

Jeśli korporacyjne procedury nie są dla Ciebie, dołącz do nas !

Umowa zlecenie - Staż w Zespole Marketingu – Dział Client Service
  • Zostaniesz włączony w bieżące projekty digitalowe, będąc wsparciem w ich realizacji,
  • Będziesz brać czynny udział w przygotowaniu i realizacji zaplanowanych kampanii marketingowych z wykorzystaniem najnowszych narzędzi omnichannel,
  • Zdobędziesz doświadczenie realizując projekty dla największych klientów z branży farmaceutycznej

Jesteś dla nas idealnym kandydatem, jeśli:

• Posiadasz status studenta na kierunkach takich jak: zarządzanie, marketing, PR lub pokrewne
  • Jesteś osobą komunikatywną i dobrze zorganizowaną
  • Umiesz skutecznie wyszukiwać treści na stronach www
  • Interesujesz się tematem nowych mediów, marketingu, zarządzania projektami
  • Mile widziane wcześniejsze praktyki w agencji reklamowej lub w dziale marketingu

Oferujemy płatne praktyki (1.000 zł netto miesiąc) w firmie, która jest liderem w swojej branży.

Będziesz współpracować z ekspertami i energicznymi osobami, które są nastawione na wspólne osiąganie celów.

Brak monotonii to podstawa. Na tym stanowisku będziesz mieć ciągły kontakt z ludźmi. Praca w Connectmedica będzie cennym i pełnym satysfakcji doświadczeniem, które da Ci nowe możliwości.

W dziale Client Service czeka na Ciebie jasna i zaplanowana ścieżka kariery. Po stażu czeka na Ciebie stanowisko Junior Account Executive.