Staż/praktyki - Staż w Zespole Audytu Finansowego
Grant Thornton Frąckowiak Sp. z o.o. Sp. k. Grant Thornton sp. z o.o. sp. k, Chłodna, Warszawa, Polska 19 stycznia 2018

Jesteśmy jedną z największych firm audytorsko-doradczych w Polsce, należymy do sieci Grant Thornton International. Działamy na rynku od 24 lat. Zatrudniamy obecnie 500 osób w sześciu biurach w Polsce.

Staż/praktyki - Staż w Zespole Audytu Finansowego

Pracując jako Stażysta, będziesz uczestniczył w projektach audytorskich, współpracując z zespołem projektowym oraz z klientem. Doświadczenie w audycie otworzy przed Tobą szerokie możliwości rozwoju w świecie finansów.

status studenta studiów magisterskich

• wiedza z obszaru rachunkowości
  • chęć do pracy w zespole
  • spostrzegawczość i umiejętność analitycznego myślenia