Umowa o pracę - Staż w Dziale Zakupów Indirect [rekrutacja online]
Siemens Sp. z o.o. Żupnicza, Warszawa, Polska 23 marca 2021

Forma zatrudnienia: umowa o pracę na czas określony 6 miesięcy z możliwością          przedłużenia

Rozpoczęcie stażu: 1 lipca 2021r.

Wymiar etatu: pełny etat

Nasze rozwiązania zmieniają przyszłość i towarzyszą Wam na każdym kroku. Projektujemy inteligentne budynki, wytwarzamy prąd i ciepło, a niemal każda linia produkcyjna zawiera komponenty Siemensa.

Na staż w Dziale Zakupów w Siemens sp. z o.o. zapraszamy osoby, które wiążą swą przyszłość z rozwojem w obszarze zakupów. Zobaczysz jak funkcjonuje dział w dużej korporacji, a będąc częścią zespołu będziesz wspierać kupców i masz szansę pracować przy wielu ciekawych projektach.

Zostań kolejnym #FutureMaker i dołącz do naszego Programu Stażowego w Warszawie!

Jakie będą Twoje zadania?

  • zarządzanie bazą dostawców oraz narzędziami, wdrażanie optymalizacji,
  • analiza wydatków, planowanie zakupów, udział w procesach przetargowych,
  • rozwijanie współpracy z aktualnymi dostawcami i pozyskiwanie nowych, negocjowanie cen i warunków współpracy, weryfikacja umów,
  • rozwijanie i utrzymywanie dobrych relacji z partnerami biznesowymi,
  • współpraca z zespołem globalnym, odpowiedzialnym za wskazany obszar kategorii zakupowej,
  • udział w projektach i przetargach globalnych, raportowanie.

Wymagania

Czego potrzebujesz, aby być #FutureMaker?

  • Ukończony przynajmniej IV rok studiów, kierunek: ekonomia, zarządzanie, prawo i pokrewne;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację ustną i pisemną (B2/C1) – warunek konieczny
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Office (Excel, PowerPoint);
  • Proaktywność oraz inicjatywa w działaniu;
  • Odpowiedzialność za realizację zleconych działań, skuteczność;
  • Ciekawość i chęć poszerzania wiedzy;
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów, budowaniu relacji;
  • Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu;

Oferujemy

Mamy Ci całkiem dużo do zaoferowania:

  • Półroczny (z możliwością przedłużenia), płatny staż w innowacyjnej, renomowanej organizacji;
  • Indywidualny plan rozwoju i wsparcie Opiekuna stażu;
  • Poszerzenie wiedzy na temat procesu zakupowego;
  • Zdobycie doświadczenia pod okiem najlepszych specjalistów;
  • Udział w interdyscyplinarnych projektach w tym międzynarodowych;
  • Dostęp do platformy e-learningowej;
  • Dobrą atmosferę w pracy i wsparcie doświadczonego zespołu;
  • Zyskanie kompetencji pozwalających na samodzielną pracę na stanowisku Młodszego Specjalisty ds. Zakupów;
  • Dla najlepszych Stażystów i Stażystek przewidujemy możliwość kontynuowania zatrudnienia.
  • Co jeszcze warto wiedzieć? Obejrzyj film o Siemensie w Polsce i odwiedź naszą stronę na Facebooku!
  • Więcej informacji o Programie Stażowym znajdziesz na stronie siemens.pl/staz

    Jak do nas dołączyć?

    Daj się poznać

    Prześlij nam swoje CV w j. polskim lub angielskim TUTAJ

Wymagane dokumenty

CV