Staż/praktyki - Staż w Dziale Wsparcia Sprzedaży
CEDC International Bobrowiecka 6, Warszawa, Polska 9 czerwca 2017

Każdy z Was na pewno słyszał, a być może: nie tylko słyszał, o naszych produktach: produkujemy i sprzedajemy takie marki wódek, jak Żubrówka, Soplica, Bols, Absolwent czy Żytniówka. Jesteśmy też największym importerem znanych zagranicznych alkoholi – to dzięki naszej pracy, polscy konsumenci poznali smak whisky Grant’s, wina Carlo Rossi oraz takich trunków jak Jägermeister, Metaxa, Remy Martin, Campari, Cinzano czy Aperol.  Poszukujemy kilku osób do odbycia programu stażowego.Jeżeli rozpoczynasz swoją drogę zawodową i chcesz spróbować swoich sił w dynamicznie rozwijającej się firmie – dołącz do nas!

Zadania:

  • Samodzielna realizacja wybranych projektów Działu;
  • Przygotowywanie analiz, podsumowań, prezentacji na potrzeby Działu;
  • Współpraca z Działami współpracującymi.

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe – student lub absolwent (preferowane kierunki ekonomiczne, zarządzanie);
  • Dyspozycyjność do pracy 4 dni w tygodniu;
  • Dobra znajomość języka angielskiego;
  • Bardzo dobra znajomość MS Office, w szczególności programu Excel i Powerpoint;
  • Myślenie analityczne;
  • Bardzo dobra organizacja pracy i samodzielności;
  • Proaktywność i wykazywanie inicjatywy w wykonywanych zadaniach;
  • Zaangażowanie i zainteresowanie rozwojem w marketingu;
  • Łatwość nawiązywania kontaktów.

Oferujemy

Oferujemy:

  • Płatny staż na umowie o pracę na czas min. 9 miesięcy
  • Możliwość stałego zatrudnienia po stażu
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Opiekę przełożonego oraz informację zwrotną
  • Wsparcie zespołu
  • Udział w projektach międzydziałowych oraz dedykowane szkolenia
  • Przyjazną atmosferę
  • Wycieczkę do jednej z naszych Fabryk
  • Dostawę owoców do biura
  • Okazje do integracji z innymi pracownikami

Proces rekrutacji:

  • Kontakt telefoniczny z wybranymi kandydatami połączony z krótkim wywiadem
  • Wykonanie testu analitycznego
  • Grupowe spotkanie w formie Assessment Center
  • Wywiad kompetencyjny z HR oraz spotkanie z przełożonym
  • Decyzja o zatrudnieniu kandydata

Zapraszamy do aplikowania WYŁĄCZNIE poprzez link

Wymagane dokumenty

CV