Umowa zlecenie - Staż w dziale Utrzymania Ruchu
Danfoss Poland Sp. z o.o. Grodzisk Mazowiecki, Polska 25 lutego 2021

Firma Danfoss tworzy technologie, które pozwalają uzyskać więcej za mniej. Rozwiązania Danfoss stanowią odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie na innowacje z zakresu infrastruktury, przemysłu spożywczego, efektywności energetycznej i rozwiązań przyjaznych dla klimatu.

W związku z rozbudową naszej fabryki w Grodzisku Mazowieckim poszukujemy wsparcia dla zespołu Utrzymania Ruchu.

Jeżeli jesteś zainteresowany zdobyciem doświadczenia w Dziale Utrzymania Ruchu zapraszamy do wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym.

Zakres zadań:

  • Wsparcie bieżących procesów w dziale Utrzymania Ruchu,
  • Udział w procesie relokacji linii produkcyjnych do nowego zakładu,
  • Pomoc przy rozwiązywaniu problemów związanych z awariami maszyn, definiowanie usprawnień procesów,
  • Przygotowywanie harmonogramów przeglądów, remontów i modernizacji maszyn,
  • Wdrażanie systemu LOTO w zakładzie,
  • Analizowanie awarii i częstotliwości ich występowania,
  • Analizowanie działań prewencyjnych i ich skuteczności,
  • Przygotowanie list części zamiennych do maszyn, przyjmowanie na magazyn,
  • Wsparcie w prowadzeniu i usprawnianiu magazynu części zamiennych,
  • Tłumaczenie i aktualizacja danych związanych z przeglądami oraz naprawami maszyn,
  • Pomoc w nadzorowaniu stanów magazynowych.

Wymagania

  • Student / absolwent kierunku technicznego, preferowane kierunki: Mechanika i Budowa Maszyn, Automatyka i Robotyka, Zarządzanie i Inżynieria Produkcji, Mechatronika,
  • Dobra znajomość języka angielskiego,
  • Znajomość pakietu MS Office,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Umiejętność planowania i ustalania priorytetów,
  • Odpowiedzialność i zaangażowanie,
  • Chęć uczenia się i podejmowania nowych wyzwań,
  • Dyspozycyjność (min. 4 dni w tygodniu).

Oferujemy

  • Płatny staż na podstawie umowy zlecenia do końca 2021 roku,
  • Pracę w międzynarodowej firmie produkcyjnej istniejącejna rynku już od 1993 roku,
  • Unikalną możliwość nabycia cennego doświadczenia zawodowego u jednego z wiodących na świecie producentów w branży energooszczędnych rozwiązań,
  • Profesjonalne wsparcie ze strony opiekuna stażu i całego zespołu,
  • Otwarte i przyjazne środowisko pracy.

Wymagane dokumenty

CV