Staż/praktyki - Staż w Dziale Supply Chain
Sanofi Warszawa, Polska 5 lipca 2017

Sanofi jest globalnym dostawcą usług zdrowotnych, zaangażowanym w odkrywanie, produkcję i dystrybucję leków, które mają poprawić stan zdrowia pacjentów na całym świecie. Firma jest notowana na giełdach w Paryżu (EURONEXT: SAN) oraz w Nowym Jorku (NYSE: SNY). Do Grupy Sanofi należą: Sanofi Aventis – światowy lider produkcji leków innowacyjnych,  Sanofi Pasteur – największy na świecie producent szczepionek, Zentiva – lider produkcji leków generycznych w Europie Środkowo-Wschodniej, Nepentes Pharma, uznany w branży polski producent leków oraz dermokosmetyków oraz Genzyme, producent leków stosowanych w chorobach rzadkich. Grupa Sanofi w Polsce zatrudnia ponad 1000 osób. Według danych IMS, Grupa Sanofi zajmuje jedno z wiodących miejsc w krajowym rankingu największych firm farmaceutycznych. Sanofi-Aventis Sp. z o.o. jest członkiem Związku Pracodawców Innowacyjnych Firm Farmaceutycznych INFARMA, Izby Gospodarczej Farmacja Polska, a także członkiem PASMI – Polskiego Związku Producentów Leków bez Recepty.

Zakres obowiązków:

  • Aktualizacja plików i konsolidacja danych do raportów na potrzeby działu

  • Przygotowywanie i analiza cyklicznych raportów sprzedaży

  • Udział i przygotowywanie podsumowań ze spotkań Supply Chain z innymi działami

  • Monitorowanie niskich zapasów

  • Wsparcie w zakresie procesu co-packingu

  • Awizacja dostaw i aktualizacja planów dostaw ( kontakt z fabrykami/centrami dystrybucyjnymi /dostawcami, hurtownią farmaceutyczną w Błoniu)

  • Zgłaszanie i monitorowanie reklamacji odnośnie dostaw ( kontakt z fabrykami/centrami dystrybucyjnymi /dostawcami, hurtownią farmaceutyczną w Błoniu)

  • Wprowadzanie planów sprzedaży do systemu FORCE (APO)

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe: student/ka lub absolwent/ka

  • Preferowane kierunki studiów: ekonomia, zarządzanie, logistyka

  • Doświadczenie: niewymagane

  • Cechy interpersonalne: wysokie umiejętności analizy i syntezy informacji, dokładność, skrupulatność, wysoki poziom umiejętności komunikacyjnych i interpersonalnych, zaangażowanie i chęć uczenia się nowych rzeczy, pro aktywność

  • Kompetencje: dobra organizacja pracy, samodzielność w poszukiwaniu nowych rozwiązań, umiejętność pracy w zespole

  • Język angielski: bardzo dobra znajomość

  • Obsługa MS Office:

    •  Excel – bardzo dobra znajomość

    •  Word – dobra znajomość

Oferujemy

·         Płatny staż, do końca maja 2018

·         Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej organizacji

·         Możliwość realizacji ciekawych projektów

·         Bardzo dobre warunki pracy

·         Opiekę mentorską

Wymagane dokumenty

cv