Staż/praktyki - Staż w dziale sprzedaży i nowych mediów
TECHMOT Sp. z o.o. Hubalczyków, Warszawa, Polska 14 czerwca 2017

Techmot sp. z o.o. to firma rodzinna, działającą od 20 lat w zakresie certyfikowanych wyrobów wapienniczych. Oprócz posiadania własnych produktów, jesteśmy również partnerem handlowym czołowych producentów polskich i zagranicznych.Nasz zespół to ludzie z pasją, znający rynek i uważni na potrzeby klienta. W związku z rozwojem, poszukujemy do nowootwartego biura w Warszawie, prężnej osoby na wakacyjny staż!

Zadania:

  • samodzielna realizacja wybranych projektów;
  • pozyskiwanie zamówień;
  • wsparcie w realizacji projektów z zakresu sprzedaży i nowych mediów.

Wymagania

Kogo szukamy?:

  • osoby kontaktowej, dobrze zorganizowanej, dynamicznej w działaniu,
  • zaangażowanej i nastawionej na realizację celów,
  • odpowiedzialnej i samodzielnej.
  • umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne mile widziane

Oczekiwania:

  • biegła obsługa komputera (word. xls)
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • znajomość rynku rolniczego będzie dodatkowym atutem
  • dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia w obszarze sprzedaży i marketingu
  • pracę w zgranym zespole
  • bardzo dobrą atmosferę współpracy
  • godziny pracy i wynagrodzenie do ustalenia.

Wymagane dokumenty

CV