Umowa zlecenie - Staż w Dziale Rozwoju Produktu
ADAMA Polska Sp. z o.o. Sienna 39, Warszawa, Polska 10 października 2017

Adama Agricultural Solutions Ltd. należy do światowej czołówki producentów środków ochrony roślin. Jesteśmy zarówno liderem w swojej branży, jak i jednym z niewielu producentów rozwijających produkcję środków ochrony roślin w Polsce. Strategia rozwoju firmy oparta jest na oferowaniu szerokiego portfolio naszych produktów przeznaczonych do kompleksowej ochrony upraw.
Dynamiczny rozwój ADAMA Polska Sp. z o.o. wymaga od nas nieustannego wdrażania nowych rozwiązań, poszukiwania ciekawych i kreatywnych osób, z którymi wspólnie możemy zaspokajać rosnące potrzeby polskiego rolnictwa.

Umowa zlecenie - Staż w Dziale Rozwoju Produktu

Do Działu Rozwoju Produktu poszukujemy

Stażystki/Stażysty

Miejsce stażu: Warszawa

Dołączając do naszego zespołu będziesz mieć możliwość uzyskania doświadczenia zawodowego
w zakresie:

• administrowania dokumentami dotyczącymi badań polowych obejmujących stosowanie środków ochrony roślin (pestycydy, insektycydy, fungicydy)
  • sprawdzania kompletności i poprawności raportów z badań polowych pod względem opisanego szkodnika, choroby, rośliny uprawnej itp.,
  • prowadzenia rejestru raportów podsumowujących przebieg doświadczeń polowych np. badania skuteczności lub fitotoksyczności danego środka ochrony roślin
  • administrowania dokumentami księgowymi dotyczącymi rozliczeń badań polowych
  • wypełniania podstawowych wniosków do MRiRW (np. wniosków o wydanie pozwolenia na prowadzenie doświadczeń

Jeżeli jesteś:

• studentem lub absolwentem poszukującym praktyki zawodowej w zakresie środków ochrony roślin
  • jesteś dyspozycyjny w godzinach pracy naszego biura (8.00-17.00) przez min. 3-4 dni w tygodniu
  • dobrze posługujesz się językiem angielskim w mowie i piśmie
  • dobrze posługujesz się pakietem MS Office (zwłaszcza MS Excel)
  • jesteś otwarty na nowe doświadczenia

Zapraszamy do dołączenia do Zespołu ADAMA Polska!

Jako firma mamy do zaoferowania:

• płatny staż z elastycznym rozkładem godzin pracy (ok. 30 godz. tygodniowo, harmonogram pracy uzgodnienia z opiekunem stażu)
  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
  • pracę w biurze zlokalizowanym w centrum Warszawy
  • możliwość zapoznania się ze specyfiką pracy w globalnym koncernie zajmującym się kompleksowo ochroną różnorodnych upraw

Prosimy o przesyłanie aplikacji zawierających CV na adres maria.kopczyk@adama.com do 24.10.2017 r. zawierających poniższe oświadczenie:

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych) prowadzonego przez ADAMA Polska Sp. z o.o.