Staż/praktyki - Staż w dziale Predevelopment
Project Management Sp. z o.o. Warszawa, Polska 5 lutego 2021

Project Management Group to zespół managerów i inżynierów, kompleksowo wspierający inwestycje budowlane. Jesteśmy obecni na każdym etapie procesu inwestycyjnego – od wstępnych analiz, przez projektowanie i procedury administracyjne, po zarządzanie bądź nadzór nad procesem budowy  Lista naszych realizacji: http://projectmanagement.org.pl/realizacje/

Poszukiwany/Poszukiwana: absolwent/ka lub student/ka ostatniego roku kierunków technicznych (inżynieria środowiska, budownictwo lub architektura)

Rola: wspieranie Project Managera w realizacji projektów inwestycyjnych

Zadania:

  • aktywne analizowanie terenów inwestycyjnych
  • przygotowywanie wraz z projektantami koncepcji zagospodarowania terenu
  • uzyskiwanie wszelkich niezbędnych dokumentów (WT, WZ, decyzje środowiskowe,     pozwolenia wodnoprawne itp.)
  • kontakt z odpowiednimi urzędami, władzami lokalnymi, projektantami
  • udział w zarządzaniu projektem, koordynowanie współpracy projektowej

Wymagania

Szukamy osób, które:

  • potrafią współpracować i lubią pomagać innym
  • nie boją się samodzielnie poprowadzić projektów
  • chcą podejmować decyzje i brać za nie odpowiedzialność

Oferujemy

  • płatny staż w pełnym wymiarze czasowym z możliwością przedłużenia współpracy
  • zdobywanie pierwszego doświadczenia dzięki realizacji konkretnych zadań
  • współzarządzanie firmą poprzez zespołowe podejmowanie decyzji
  • współpracę opartą na partnerstwie
  •  niezbędne narzędzia pracy

Wymagane dokumenty

CV