Staż/praktyki - Staż w Dziale Prawnym
Danfoss Poland Sp. z o.o. Grodzisk Mazowiecki, Polska 11 kwietnia 2019

Firma Danfoss tworzy technologie, które pozwalają uzyskać więcej za mniej. Rozwiązania Danfoss stanowią odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie na innowacje z zakresu infrastruktury, przemysłu spożywczego, efektywności energetycznej i rozwiązań przyjaznych dla klimatu.

Danfoss to inżynieria jutra i budowanie lepszej przyszłości. Energooszczędne technologie umożliwiają inteligentnym społecznościom i przemysłowi tworzenie zdrowszego i bardziej komfortowego klimatu w naszych budynkach i domach oraz dostarczanie większej ilości żywności przy mniejszej ilości odpadów.

Zakres zadań:

  • Przeglądanie i opiniowanie umów,
  • Przygotowywanie pełnomocnictw oraz pism,
  • Przygotowywanie projektów procedur i innych dokumentów wewnętrznych,
  • Asystowanie Radcy Prawnemu we wszystkich czynnościach prowadzonych dla siedmiu spółek grupy Danfoss.

Wymagania

  • Student lub absolwent Wydziału Prawa,
  • Chęć specjalizacji w prawie cywilnym lub gospodarczym,
  • Obsługa pakietu MS Office (zwłaszcza Word i Outlook),
  • Język angielski w stopniu komunikatywnym,
  • Znajomość baz przepisów prawnych, np. Legalis.

Oferujemy

  • Płatny staż na podstawie umowy zlecenie na okres 3 miesięcy z możliwością przedłużenia,
  • Pracę w międzynarodowej firmie produkcyjnej istniejącej na rynku już od 1933 r.,
  • Unikalną możliwość nabycia cennego doświadczenia zawodowego,
  • Zdobycie praktycznej wiedzy z bardzo wielu dziedzin prawa (cywilne, gospodarcze, UOKiK, UZNK, UODO) i inne,
  • Profesjonalne wsparcie ze strony opiekuna stażu,
  • Dofinansowanie do obiadów.

Wymagane dokumenty

CV