Staż/praktyki - Staż w Dziale Personalnym
Hotel InterContinental Warszawa InterContinental Warszawa, Warszawa, Polska 6 kwietnia 2017

InterContinental Warszawa jest nowoczesnym, pięciogwiazdkowym hotelem wchodzącym w skład InterContinental Hotels Group, jednej z największych sieci hoteli na świecie. Profesjonalny zespół pracowników oraz wysoki standard usług sprawia, że nasz hotel jest wyjątkowym miejscem dla naszych gości.  Naszym pracownikom stwarzamy przyjazne miejsce pracy, gdzie mogą się doskonalić i rozwijać swoje umiejętności.

Zakres obowiązków:

  • wsparcie w realizacji projektów rekrutacyjnych
  • pomoc administracyjna w obszarze szkoleń
  • wsparcie w koordynacji programów korporacyjnych m.in. programu praktyk (IHG Academy)
  • współorganizowanie imprez dla pracowników

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka polskiego oraz angielskiego w mowie i piśmie – warunek konieczny
  • inicjatywa i kreatywne podejście do realizowanych projektów
  • bardzo dobra znajomość środowiska Windows (praca z tekstem, arkuszami kalkulacyjnymi, grafiką, przygotowywanie prezentacji)
  • dokładność, samodzielność  w realizacji powierzonych zadań i doskonała organizacja pracy
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • mile widziane doświadczenie w pracy w międzynarodowej korporacji w dziale personalnym,  administracyjnym lub marketingu

Oferujemy

  • płatny dwumiesięczny staż
  • możliwość zdobycia doświadczenia w pracy w dziale personalnym  w prestiżowej firmie w środowisku międzynarodowym
  • rozwój kompetencji miękkich w obszarze HR
  • przyjazną atmosferę pracy w dynamicznym i doświadczonym zespole
  • posiłki w restauracji pracowniczej
  • możliwość kontynuacji współpracy w ramach umowy o pracę po ukończeniu stażu

Wymagane dokumenty

CV