Umowa zlecenie - STAŻ W DZIALE MARKETINGU I SPRZEDAŻY
AVET PHARMA SP. Z O.O. Warszawa, Polska 5 stycznia 2018

AVET PHARMA Sp. z o.o. to polska firma, która dynamicznie rozwija się na rynku suplementów diety. AVET PHARMA Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie wraz z GROKAM GBL z siedzibą w Mielcu jest częścią grupy polskiej grupy kapitałowej MASTER PHARM SA, która zadebiutowała w kwietniu 2016 roku na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Umowa zlecenie - STAŻ W DZIALE MARKETINGU I SPRZEDAŻY
  • bieżąca współpraca z działem sprzedaży
  • windykacja należności
  • nadzór nad fakturami kosztowymi