Staż/praktyki - Staż w Dziale Księgowości
Generali T.U. S.A. Marynarska Point I, Postępu 15B, 02-676 Warszawa, Polska 30 kwietnia 2018

Generali Polska jest częścią Grupy Generali, jednej z największych grup finansowo-ubezpieczeniowych obecnej w ponad 60 krajach na całym świecie. Zatrudniamy ponad 1 400 Pracowników i obsługujemy ponad 3 mln Klientów. Doceniamy naszych Pracowników oraz dbamy o ich rozwój. Każdego dnia wspólnie tworzymy przyjazne miejsce pracy.

Zakres zadań:

  • ewidencja rozliczeń pracowniczych – krajowych i zagranicznych (delegacje, zaliczki, karty kredytowe);
  • ewidencja i uzgadnianie wyciągów bankowych;
  • obsługa procesu ewidencji faktur;
  • rozliczanie sald kontrahentów;
  • poprawne wprowadzanie danych do systemu księgowego;
  • wsparcie Zespołu Księgowości w realizacji zadań.

Wymagania

Oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego lub statusu studenta (preferowane kierunki – finanse, ekonomia);
  • znajomości podstaw księgowości;
  • bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office, w szczególności MS Excel;
  • samodzielności i terminowości w realizacji powierzonych zadań;
  • komunikatywności i umiejętności pracy w zespole;
  • dokładności i umiejętności szybkiego uczenia się;
  • zdolności analitycznych;
  • dyspozycyjności w wymiarze 40 godzin od poniedziałku do piątku.

Mile widziane:

  • dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz.

Oferujemy

Oferujemy:

  • 6-miesięczny płatny staż;
  • możliwość zdobycia wiedzy oraz praktycznego doświadczenia w obszarze księgowości;
  • ciekawy i odpowiedzialny zakres obowiązków;
  • zapoznanie ze specyfiką pracy w międzynarodowej firmie ubezpieczeniowej;
  • wsparcie indywidualnego opiekuna przez cały okres trwania stażu.

CV zawierające klauzulę zgody na przetwarzanie danych osobowych