Umowa zlecenie - Staż w dziale księgowości / Młodszy Księgowy
IMPAQ Sp. z o.o. Wołoska 22, Warszawa, Polska 10 kwietnia 2017

IMPAQ jest firmą informatyczną dostarczającą pełne rozwiązania dla firm działających w sektorze usług finansowych i telekomunikacji. Oferujemy usługi doradcze, rozwój, integrację, utrzymanie systemów oraz wsparcie w obszarze zarządzania IT i zarządzania biznesowego.

Począwszy od roku 1992 nasza firma służy swoim klientom dogłębną wiedzą i doświadczeniem, sprawdzonymi metodami i technikami działania opracowanymi w ciągu wieloletniej działalności.

Zatrudniamy 300 pracowników w trzech biurach w Polsce. Posiadamy również oddziały w Wielkiej Brytanii, Szwajcarii, Rumunii oraz Austrii

Zakres obowiązków:

  • księgowanie dokumentów w systemie księgowym;
  • wystawianie faktur sprzedaży;
  • rozliczanie kosztów.

Wymagania

  • osoba na 4/5 roku studiów w obszarze finansów i rachunkowości lub z krótkim stażem w księgowości;
  • dyspozycyjność ½ etatu – z natężeniem pracy pod koniec oraz na początku miesiąca;
  • znajomość Excela;
  • bardzo dobra znajomość angielskiego;
  • komunikatywność i zaangażowanie;
  • chęć podnoszenia kwalifikacji;
  • dokładność i terminowość.

Oferujemy

  • umowę zlecenie opartą na rozliczeniu godzinowym;
  • elastyczne godziny pracy;
  • przyjazną atmosferę pracy w nowym biurze;
  • możliwość przystąpienia do programu Multisport oraz ubezpieczenia grupowego.

Wymagane dokumenty

CV