Staż/praktyki - Staż w dziale HR
Würth Polska Sp. z o.o. Posag 7 Panien, Warszawa, Polska 15 marca 2018

WÜRTH POLSKA SP. Z O.O. Würth to światowy lider w technice zamocowań. Istniejemy w Polsce od 27 lat i zatrudniamy ponad 620 osób, z których 250 pracuje z nami ponad 10 lat. Dynamiczny rozwój firmy potwierdzają stale osiągane wzrosty. Pozycję lidera w naszej branży osiągnęliśmy dzięki profesjonalizmowi. Chcemy zatrudniać osoby zaangażowane, pozytywnie nastawione i konsekwentnie dążące do osiągania sukcesu. Würth jest rzetelnym pracodawcą, któremu zależy, aby pracownicy lubili swoją pracę i byli dumni z osiąganych wyników. Dzięki takiej polityce pracownicy chętnie wiążą się z firmą i pozostają z nami na długo.

Staż/praktyki - Staż w dziale HR

Twoje zadania:

• Wsparcie działu HR w codziennej pracy – rekrutacja, kadry, płace, szkolenia, komunikacja
  • Wsparcie w zakresie organizowania szkoleń
  • Przygotowywanie projektów ogłoszeń, wstępna selekcja aplikacji, organizowanie spotkań, kontakt z kandydatami

Twój profil:

• Student/tka ostatnich lat studiów kierunkowych
  • Biegła znajomość pakietu MS Office
  • Gotowość do pracy w wymiarze 25 godzin w tygodniu
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Otwartość, optymizm

Gwarantujemy Ci: