Umowa o pracę - Staż w Dziale Efektywności Operacyjnej
Absolvent.pl Warszawa, Polska 9 października 2017

L’Oréal Warsaw Plant, polska fabryka L’Oréal, produkuje pełen asortyment szamponów, mleczek do ciała, toników, dezodorantów oraz farb do włosów głównie dla marki Garnier, dbając o bezpieczeństwo, jakość oraz efektywność operacyjną. Zaopatruje cały kontynent, nie tylko rynek polski, zatrudniając prawie 400 osób.

Umowa o pracę - Staż w Dziale Efektywności Operacyjnej

Jeśli chcesz podczas stażu:

• kontrolować aspekty estetyczno-funkcjonalne produktów kosmetycznych,
  • bać udział w projektach optymalizacji i wdrażania nowych opakowań produktów gotowych,
  • przeprowadzać pomiary, przygotowywać analizy oraz organizować testy produkcyjne,
  • współpracować z działem konfekcjonowania w celu optymalizacji opakowań i wzrostu efektywności linii ,
  • współpracować z Centralnym Działem Rozwoju opakowań nad innowacyjnymi rozwiązaniami,
  • pracować nad optymalizacją wskaźników efektywności (OEE)

Czy możesz powiedzieć o sobie, że:

• jesteś studentem/studentką lub absolwentem/absolwentką kierunków: Inżynieria Produkcji, Mechanika i Budowa Maszyn lub pokrewne?
  • Posiadasz doświadczenie w firmie produkcyjnej? (mile widziane)
  • Bardzo dobrze posługujesz się językiem angielskim? (min. B2)
  • Jesteś dyspozycyjny 5 dni w tygodniu?
  • Pesteś dobrze zorganizowany i zorientowany na poszukiwanie optymalizacji?
  • Osiadasz wybitne umiejętności komunikacji?
  • Cechują Cię pasja i zaangażowanie, a praca pod presją czasu nie jest Ci obca?

• ambitne i ciekawe projekty pod okiem najlepszych specjalistów,
  • samodzielne i odpowiedzialne zadania od pierwszego dnia,
  • super atmosferę,
  • wynagrodzenie,
  • pakiet benefitów (karta multisport, bezpłatny dojazd do fabryki, zniżka na lunch i inne).

Aplikuj przez zamieszczony link: https://goo.gl/HsDBSr