Umowa zlecenie - Staż w Dziale Dokumentacji i Fakturowania
Vos Logistics Polska Sp. z o.o. Aleje Jerozolimskie 146D, Warszawa, Polska 30 maja 2018

Vos Logistics Polska Sp. z o.o. jest międzynarodowym przewoźnikiem należącym do europejskiej Grupy Vos z siedzibą w Holandii.

Grupa Vos prowadzi działalność na europejskim rynku transportowym od kilkudziesięciu lat. Specjalizujemy się w transporcie międzynarodowym, magazynowaniu, spedycji.

Nasza działalność opiera się na strategii zrównoważonego rozwoju, która jest jedną z głównych wartości naszej firmy.

Podstawowy zakres obowiązków:

  • sprawdzanie zgodności i kompletności dokumentów przewozowych CMR,
  • wystawianie faktur transportowych,
  • wprowadzanie dokumentów podwykonawców do sytemu informatycznego,
  • wyjaśnianie niezgodności w dokumentach z klientami krajowymi i zagranicznymi.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • przynajmniej średniego wykształcenia,
  • dobrej znajomości języka angielskiego – (warunek koniczny z uwagi na komunikację z zagranicznymi klientami),
  • umiejętności posługiwania się pakietem MS Office,
  • dokładności i skrupulatności,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w międzynarodowej firmie będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • wynagrodzenie,
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole,
  • miłą atmosferę pracy
  • możliwość zdobycia doświadczenia w dużej międzynarodowej firmie logistycznej

Wymagane dokumenty

CV