Staż/praktyki - Staż w dziale administracji
MAKRO Cash and Carry Polska S.A. Warszawa, Polska 4 czerwca 2019

Makro Cash and Carry
Warszawa

Główne zadania:

  • Dokonywanie rezerwacji sal konferencyjnych, hoteli, lotów, wynajem samochodów
  • Sporządzanie raportów
  • Wsparcie w organizacji konferencji i spotkań
  • Obsługa telekonferencji oraz gości zewnętrznych w czasie spotkań
  • Pomoc w rozliczaniu wydatków
  • Drobne tłumaczenia
  • Bieżące wsparcie Asystentek Zarządu oraz działu Administracji

Wymagania

Jeśli:

  • Jesteś Absolwentką / Absolwentem lub studiujesz na ostatnim roku
  • Jesteś osobą dokładną, terminową, komunikatywną i otwartą na nowe wyzwania
  • Cechuję Cię skrupulatność i zorganizowanie
  • Znasz język angielski w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
  • A do tego, jesteś gotowy rozpocząć kilkumiesięczny staż, w międzynarodowej firmie z branży handlu hurtowego

Oferujemy

  • Współpracę na podstawie umowy zlecenia
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w systemie godzinowym
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej organizacji oraz dynamicznym środowisku globalnej firmy
  • Dużą samodzielność w działaniu
  • Przyjazną atmosferę pracy

Wymagane dokumenty

CV