Staż/praktyki - Staż w Biurze Zarządzania Inwestycjami
CIECH S.A. Warszawa, Polska 30 maja 2019

CIECH powstał w 1945 roku. Dziś jest liderem polskiego rynku chemicznego i jedną z największych polskich firm o międzynarodowym zasięgu.

To grupa konkurencyjna i nowocześnie zarządzana. W jej skład wchodzi osiem zakładów produkcyjnych oraz firmy handlowe i usługowe. Grupa CIECH oferuje najwyższej klasy produkty chemiczne: soda kalcynowana (drugie miejsce w Europie), soda oczyszczona, sól, żywice poliestrowe i epoksydowe, produkty AGRO i produkty szklane oraz inne chemikalia. Mają one zastosowanie m.in. w przemyśle: szklarskim, spożywczym, meblowym, do produkcji detergentów, w rolnictwie oraz budownictwie.

Twoje zadania:

  • Wsparcie Zespołu we wdrażaniu projektów inwestycyjnych,
  • Weryfikacja dokumentów pod kątem zgodności z ustalonymi standardami,
  • Prowadzenie analiz dokumentów pod kątem formalnym,
  • Przygotowywanie zestawień, analiz i raportów,
  • Współpraca ze Spółkami wchodzącymi w skład Grupy CIECH

Wymagania

  • Preferowane kierunki: ekonomia, rachunkowość, zarządzanie projektami,
  • Bardzo dobra znajomość programów pakietu MS Office (w szczególności MS Excel, MS PowerPoint)
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację,
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • Skrupulatność, zdolności analityczne.

Oferujemy

  • Płatny staż na okres 3 miesięcy z możliwością przedłużenia współpracy,
  • Staż w oparciu o umowę o praktykę absolwencką,
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowym środowisku,
  • Możliwość rozwoju i uczenia się od najlepszych specjalistów,
  • Dostawę świeżych owoców w poniedziałki i środy.

Wymagane dokumenty

CV w języku polskim