Umowa zlecenie - STAŻ / PRAKTYKA Dział Zarządzania Aktywami
CHEP Polska Domaniewska, Warszawa, Polska 16 listopada 2018

We are international corporation hiring more than 11 000 fantastic people across Europe. Our innovative business offers supply chain solutions and works for the best FMCG and retail brands. We are constantly hiring passionate people ready for international business adventure and development. We are a friendly company when you can work with passion, make a real impact, be part of a team and enjoy diversity.

Umowa zlecenie - STAŻ / PRAKTYKA Dział Zarządzania Aktywami

Twoje przyszłe wyzwania

1. Wsparcie działu Zarządzania Aktywami (paletami) w codziennych działaniach m.in monitoring przepływów, organizacja odzyskiwania zasobów,  wsparcie pracowników terenowych.
  2. Zarządzanie bazą danych w systemie CRM (Siebel) – weryfikacja oraz wprowadzanie zmian
  3. Przygotowywanie i analiza raportów
  4. Bezpośrednia współpraca z działem Logistyki oraz Obsługi Klienta
  5. Udział w projektach międzydziałowych

Kogo szukamy?

1.    Studenta / Studentki III –  V roku studiów
  2.    Dostępności do pracy w wymiarze 30-35 godzin tygodniowo (elastyczny grafik)
  3.    Doświadczenie w pracy w dziale administracji sprzedaży będzie dodatkowym atutem.
  4.    Zdolności analitycznych oraz dobrej znajomości pakietu MS Office a szczególnie Excel
  5.    Umiejętności organizacji pracy własnej
  6.    Otwartości, komunikatywności, chęci do współpracy zespołowej
  7.    Płynnego polskiego i zaawansowanego angielskiego

Co oferujemy

1. Płatna praktyka na 4-6 miesięcy (ok. 30-35 godzin tygodniowo)
  2. Możliwość nauki I rozwoju w międzynarodowych strukturach firmy logistycznej
  3. Możliwość samodzielnego działania w ramach powierzonych obowiązków.
  4. Wsparcie na każdym etapie kariery
  5. Pozytywna atmosfera pracy