Staż/praktyki - Staż płatny w dziedzinie ochrona środowiska
EkoDialog Maciej Mikulski Konstancińska 48/58, Warszawa, Polska 25 kwietnia 2017

EkoDialog to prężnie rozwijająca się firma, tworzona przez ludzi wykształconych i doświadczonych w tematyce ochrony środowiska oferująca w tym zakresie szkolenia oraz szeroko pojęty konsulting. Naszą ofertę kierujemy zarówno do Jednostek Samorządu Terytorialnego jak i prywatnych przedsiębiorców. Stale rozszerzamy zakres wykonywanych usług, aby w pełni sprostać wymaganiom naszych klientów, jednocześnie zachowując bardzo konkurencyjne ceny. Współpracujemy z wieloma cenionymi na skalę kraju specjalistami.

Staż/praktyki - Staż płatny w dziedzinie ochrona środowiska

Stażysta będzie odbywał pracę zarówno w biurze jak i w terenie. Będzie miał możliwość zaznajomienia się i współpracy przy tworzeniu takich dokumentów, jak:

• Programy Usuwania Azbestu,
  • Programy Ochrony Środowiska,
  • Prognozy Oddziaływania na Środowisko,
  • Programy Gospodarki Niskoemisyjnej,
  • I wielu innych.

Prace te obejmują głównie zbieranie danych w terenie i biurze, analizę dokumentów oraz analizy przestrzenne GIS.

• Zaangażowanie w realizowane projekty,
  • Zainteresowanie tematyką ochrony środowiska,
  • Dyspozycyjność.

• Staż minimum 3 miesiące, możliwość zatrudnienia po odbyciu stażu,
  • Wynagrodzenie – 1000 zł netto/miesiąc,
  • Możliwość bezpłatnego uczestnictwa w ciekawych szkoleniach z zakresu ochrony środowiska,
  • Zdobycie doświadczenia w prężnie rozwijającej się firmie z branży,
  • Pracę w biurze w Warszawie i w terenie.