Staż/praktyki - Staż – młodszy dietetyk
Wygodnadieta.pl Ursynów, Warszawa, Polska 28 września 2018

Firma cateringowa na Ursynowie oferuje możliwość odbycia 4-miesięcznego stażu na stanowisku młodszego dietetyka – praca w każdą sobotę oraz dwa dni z zakresu poniedziałek-piątek.

Do Twoich obowiązków będzie należało:

  • wprowadzanie modyfikacji do jadłospisów;
  • dbanie o materiały biurowe i porządek w biurze;
  • przygotowywanie materiałów marketingowych;
  • pisanie artykułów;
  • pomoc w realizacji obowiązków osobom pracującym w biurze (m.in. odbieranie telefonów, porządkowanie dokumentów, inne bieżące zadania);
  • inne zlecone zadania.

Wymagania

Wymagania, które musisz spełniać aby ubiegać się o staż:

  • być studentem lub absolwentem kierunku dietetyka, technologia żywności lub pokrewne;
  • zainteresowanie dietetyką i nowoczesnymi trendami w żywieniu;
  • zainteresowanie gotowaniem i pomysłowość w zakresie przepisów na posiłki;
  • biegła znajomość obsługi komputera, a w szczególności programu Excel;
  • dobra znajomość języka angielskiego;
  • zdolność analitycznego myślenia;
  • doskonała organizacja własnej pracy – ustalanie priorytetów;
  • gotowość do podjęcia pracy „od zaraz”.

Oferujemy

Oferujemy:

  • pracę w młodym zespole;
  • pracę w każdą sobotę oraz dwa dni z zakresu poniedziałek-piątek;
  • wynagrodzenie;
  • możliwość poszerzenia swojej wiedzy dzięki współpracy z zatrudnionymi w firmie dietetykami;
  • możliwość przedłużenia stażu po 4 miesiącach lub zatrudnienia na pełen etat.

Wymagane dokumenty

CV