Staż/praktyki - Staż letni w Dziale HR
BASF Polska Sp. z o.o. Warszawa, Polska 10 marca 2021

W BASF najważniejsza jest chemia. Dlatego stawiamy na innowacyjne rozwiązania, zrównoważone działania i wspólne koncepcje. Stawiamy też na Ciebie. Bądź częścią naszej recepty na sukces i rozwijaj z nami przyszłość – w globalnym zespole, który szanuje różnorodność i równe szanse niezależnie od wieku, pochodzenia, sprawności, płci, orientacji seksualnej czy religii.

Więcej informacji na: https://www.basf.com/pl/pl/careers/students1/internship/Staz-letni-2021.html

Staż/praktyki - Staż letni w Dziale HR
  • Wsparcie w bieżących projektach i procesach HR (np. Employer Branding, Onboarding, oceny roczne, inicjatywy z obszaru Diversity i Work-Life Balance)
  • Pomoc w rekrutacjach (zamieszczanie ogłoszeń, selekcja kandydatów, organizowanie spotkań)