Umowa zlecenie - Staż / Junior Account Manager
AdStore sp. z o.o. Przasnyska 6B, Warszawa, Polska 4 lipca 2018

AdStore to zgrany team specjalistów. Łączymy różne kompetencje i doświadczenie w różnych obszarach online marketingu tak, aby jak najlepiej spełniać oczekiwania naszych Klientów.

Jesteśmy butikową agencją, która dostosowuje się do wymagań rynku. Szybko reagujemy na zmiany i staramy się dopasować do wymagań nawet najbardziej wymagających Klientów.

Planujemy wszelkie działania online i uzupełniamy działania realizowane samodzielnie przez Klienta. Dzięki temu nasze strategie są spójne, a kampanie skuteczne.

Nauczymy Cię:

Obowiązki:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych kontaktów
  • Nawiązywanie i utrzymywanie relacji z Klientami
  • Przygotowywanie ofert handlowych
  • Wsparcie działu planowania mediów
  • Współpraca z działem realizacji kampanii

Wymagania

  • Wymagana dyspozycyjność około 30h tygodniowo (9:00-17:00)
  • Wysokie umiejętności interpersonalne i prezentacyjne
  • Łatwość nawiązywania kontaktów
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Sumienność i odpowiedzialność

Oferujemy

  • Trzymiesięczny płatny staż z możliwością kontynuacji współpracy
  • Zdobycie wiedzy i doświadczenia handlowego w branży nowych mediów
  • Możliwość stworzenia elastycznego planu pracy i łączenia pracy ze studiami
  • Ciekawą pracę dla prestiżowych marek
  • Biuro na zielonym Żoliborzu (okolice Arkadii)

Wymagane dokumenty

CV