Staż/praktyki - Staż back office
COMPAREX Poland Sp. z o.o. Warszawa, Polska 22 czerwca 2018

COMPAREX Poland Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowej grupy spółek – COMPAREX Group – obecnej w 34 krajach na całym świecie. Posiadamy ponad 80 oddziałów na terenie Europy, Azji, Afryki i obu Ameryk. Zatrudniamy blisko 3000 pracowników i oferujemy produkty dla dużych i średnich przedsię-biorstw ze wszystkich sektorów gospodarki.

  • przygotowywanie ofert, kalkulacji i uzgodnień z klientami
  • zadania administracyjno-biurowe
  • udział w projektach będących odpowiedzią na realne potrzeby biznesowe

Wymagania

Kogo szukamy:

      • studentów oraz absolwentów zainteresowanych pracą w dziale wsparcia w branży IT
  • osób otwartych, analitycznych, lubiących pracować w zespole i zorientowanych na nabywanie nowych umiejętności.
  • znających język angielski na poziomie komunikatywnym

Oferujemy

Co możesz zyskać:

  • wdrożenie do pracy w międzynarodowej firmie
  • naukę samodzielnego prowadzenia projektów
  • przewagę nad innymi kandydatami ubiegającymi się o pracę w CPX
  • najlepszym stażystom oferujemy współpracę.

Wymagane dokumenty

CV należy przesłać na adres e-mal: rekrutacja@comparex.pl