Umowa zlecenie - Staż (2 m-ny, płatny)
COMPAREX Poland Sp. z o.o. Warszawa, Polska 12 czerwca 2018

Comparex Poland Sp. z o.o.

wiodący dostawca usług w zakresie licencjonowania oprogramowania i zarządzania licencjami w Europie oraz rozwiązań informatycznych dla biznesu

Aktualnie poszukujemy osób

STAŻYSTÓW w ramach programu Kuźnia talentów

Wsparcie w Dziale Sprzedaży (back office)

Miejsce pracy: Warszawa

Jak wygląda staż:

• przygotowywanie ofert, kalkulacji i uzgodnień z klientami

• zadania administracyjno-biurowe

• udział w projektach będących odpowiedzią na realne potrzeby biznesowe

Wymagania

Program Kuźnia talentów skierowana jest przede wszystkim do:

• studentów oraz absolwentów zainteresowanych pracą w dziale wsparcia sprzedaży w branży IT

• osób otwartych, analitycznych, lubiących pracować w zespole i zorientowanych na nabywanie nowych umiejętności.

• znających język angielski na poziomie komunikatywnym

Oferujemy

Jak wygląda staż – co proponujemy:

• staż jest płatny 2 miesięczny

• start od lipca br.

• udział w szkoleniach

• wsparcie opiekuna oraz możliwość integracji z innymi stażystami

• wdrożenie do firmy

• ocena pracy po odbyciu stażu

Wymagane dokumenty

CV