Umowa o pracę - Starszy Technik / Planista – Geoinżynieria
Polku Consulting Sp.j. Mokotów, Warszawa, Polska 3 stycznia 2018

Skandynawska firma geoinżynieryjna (inżynieria lądowa, budownictwo, geoinżynieria), zapewniająca szybkie i trwałe rozwiązania dla osuwających się i zapadających fundamentów, chodników oraz innej infrastruktury; międzynarodowa organizacja z dużą i zróżnicowaną bazą klientów, poszukuje pracownika.

Osoba zatrudniona na stanowisko Starszego Technika/Planisty powinna być ukierunkowana na potrzeby klienta, dbać o jakość rozwiązań firmy w celu spełnienia uzgodnionych specyfikacji, terminów i celów. Planista powinien odznaczać się profesjonalizmem.

Najważniejsze obowiązki:

  • Planowanie i koordynowanie pracy zespołu terenowego
  • Obsługa administracyjna spraw biurowych
  • W razie potrzeby uczestniczenie/wsparcie w pracach zespołu terenowego
  • Współpraca z działem sprzedaży

Wymagania

Kwalifikacje i umiejętności:

  • Kilka lat doświadczenia w obsłudze technicznej (np. z budowy)

  • Wykształcenie techniczne

  • Umiejętności organizacyjne, planowania, raportowania technicznego

  • Odpowiedzialność i solidność

  • Komunikatywność w współpracy z zespołem, klientami, kontrahentami

  • Umiejętność podejmowania decyzji – w kwestiach rozwiązań technicznych

  • Posługiwanie się rysunkiem technicznym

  • Wiedza i umiejętności mechaniczne

  • Możliwość częstych podróży

  • Zdolność do wspinania się po konstrukcjach

  • Język angielski będzie atutem

Oferujemy

Oferujemy:

  • Możliwość wykonywania ambitnych zadań w branży inżynierii lądowej w ramach międzynarodowego zespołu

  • Umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Pracę w zespole pełnym pasji w stabilnej i rozwijającej się firmie

  • Możliwości rozwoju

  • Skandynawską kulturę pracy.

CV w języku angielskim prosimy przesyłać na adres cv@spondeo.fi