Umowa o pracę - starszy specjalista do głównego specjalisty w Wydziale Kadr i Administracji w Biurze Prezesa
starszy specjalista do głównego specjalisty w Wydziale Kadr i Administracji w Biurze Prezesa Warszawa, Polska 15 marca 2021

Rządowe Centrum Legislacji w Warszawie

Główne obowiązki:

  1. Prowadzenie spraw kadrowych związanych z obsługą zatrudnienia pracowników.
  2. Prowadzenie ewidencji i rozliczanie czasu pracy.
  3. Prowadzenie sprawozdawczości kadrowej, w tym w szczególności:
  • sporządzanie sprawozdań GUS, PFRON, Rb-70 oraz innych wskazanych dla RCL,
  • sporządzanie analiz, raportów, zestawień w zakresie zatrudnienia.
  1. Prowadzenie spraw w zakresie Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych.
  2. Prowadzenie spraw związanych z organizowaniem praktyk studenckich.

Wymiar zatrudnienia: pełny

Wykształcenie: wyższe

Opis warunków pracy: praca biurowa wewnątrz pomieszczenia, wykonywana przy komputerze powyżej 4 godzin dziennie w pozycji siedzącej.

Wymagania

Wymagania niezbędne:

  1. min. 4-letni staż pracy,
  2. doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  3. praktyczna znajomość przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych,
  4. umiejętność obsługi komputera i pakietu MS Office oraz programu Płatnik,
  5. umiejętność analitycznego myślenia i interpretacji przepisów,
  6. umiejętność pracy pod presją czasu, skrupulatność, dokładność, samodzielność, dobra organizacja pracy.

Wymagania pożądane:

  1. doświadczenie w prowadzeniu ewidencji i rozliczaniu czasu pracy,
  2. doświadczenie w sporządzaniu sprawozdań budżetowych i GUS,
  3. znajomość obsługi programu kadrowego w szczególności QNT-Systemy Informatyczne,
  4. znajomość problematyki obsługi Pracowniczych Planów Kapitałowych.

Oferujemy

Pełny opis oferty