Umowa o pracę - starszy specjalista ds. dostępu do infrastruktury technicznej w Wydziale Infrastruktury Technicznej w Departamencie Hurtowego Rynku Telekomunikacyjnego
Urząd Komunikacji Elektronicznej Giełdowa, Warszawa, Polska 4 lipca 2018

Urząd Komunikacji Elektronicznej jest urzędem centralnym, w którym zasady rekrutacji regulują przepisy ustawy o służbie cywilnej z dnia 21 listopada 2008 r.

Oferty należy składać w odpowiedzi na konkretne ogłoszenie, biorąc pod uwagę konieczność spełniania wymogów niezbędnych określonych w ogłoszeniu.

Prezes Urzędu Komunikacji Elektronicznej jest organem regulacyjnym w zakresie działalności telekomunikacyjnej i pocztowej, gospodarki zasobami częstotliwości oraz kontroli spełniania wymagań dotyczących kompatybilności elektromagnetycznej.

Główne obowiązki:

  • udział w tworzeniu aktów prawnych, strategii i innych dokumentów rządowych jak i wspólnotowych (udział w Grupach Roboczych ERG) oraz w przygotowywaniu odpowiedzi na zapytania przedsiębiorców telekomunikacyjnych, regulatorów europejskich i innych podmiotów z zakresu telekomunikacji w szczególności dostępu do infrastruktury telekomunikacyjnej oraz technicznej

Wymagania

Wymagania niezbędne:

  • znajomość języka angielskiego na poziomie B1;
  • znajomość przepisów ustawy Prawo telekomunikacyjne§  znajomość przepisów ustawy o wspieraniu rozwoju usług i sieci telekomunikacyjnych;
  • znajomość przepisów ustawy§  znajomość europejskich regulacji prawnych§  znajomość problematyki związanej z rynkiem telekomunikacyjnym w szczególności z zakresu dostępu do infrastruktury;
  • wiedza z zakresu §  wiedza z zakresu współkorzystania z infrastruktury technicznej;§  wiedza z zakresu ekonomii;§  umiejętność §  §  biegła znajomość MS Office (w szczególności MS Excel oraz MS Power Point);
  • posiadanie obywatelstwa polskiego;
  • nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe.

Oferujemy

Warunki pracy:

  • budynek przystosowany dla osób z niepełnosprawnościami;
  •  narzędzia pracy: komputer i sprzęt biurowy;

Wymagane:

  • życiorys/CV i list motywacyjny;
  • oświadczenie o posiadaniu obywatelstwa polskiego lub kopia dokumentu potwierdzającego posiadanie polskiego obywatelstwa;
  • oświadczenie kandydatki/kandydata o nieskazaniu prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe.
  • Dokumenty i oświadczenia dodatkowe:
  • Dane osobowe – klauzula informacyjna
  • Administratorem danych osobowych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest Prezes Urzędu Komunikacji Elektronicznej z siedzibą w Warszawie, ul. Giełdowa 7/9, 01- 211 Warszawa. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych są dostępne na stronie www UKE pod adresem www.bip.uke.gov.pl/rekrutacja/

  • Inne informacje:
  • W miesiącu poprzedzającym datę upublicznienia ogłoszenia wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w urzędzie, w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnieniu osób niepełnosprawnych: jest niższy niż 6%.
  • Zachęcamy osoby z niepełnosprawnościami do udziału w naborze. Nasz urząd jest pracodawcą równych szans i wszystkie aplikacje są rozważane z równą uwagą bez względu na płeć, wiek, niepełnosprawność, rasę, narodowość, przekonania polityczne, przynależność związkową, pochodzenie etniczne, wyznanie, orientacje seksualną czy też jakąkolwiek inną cechę prawnie chronioną.
  • Oferty otrzymane po terminie i niespełniające wymagań formalnych (w tym brak wymaganych dokumentów oraz oryginałów oświadczeń) i koniecznych nie będą rozpatrywane.
  • Po zakończeniu procesu naboru oferty niespełniające wymagań formalnych oraz wszystkie pozostałe oferty z wyjątkiem oferty wybranej/go kandydatki/kandydata zostaną zniszczone.
  • W przypadku składania dokumentów pocztą elektroniczną wymagane w ogłoszeniu oświadczenia muszą być podpisane własnoręcznie przez kandydatki/kandydatów i przesłane w formie skanów. Kandydatki/kandydaci zakwalifikowani do udziału w naborze są zobowiązani dostarczyć oryginały własnoręcznie podpisanych oświadczeń w dniu przeprowadzenia kolejnego etapu naboru.
  • Zachęcamy do skorzystania ze wzorów oświadczeń znajdujących się na stronie http://bip.uke.gov.pl/rekrutacja/
  • Proponowane wynagrodzenie zasadnicze: 4 309,83 zł brutto, mnożnik: 2,3 i dodatek stażowy w wysokości 5%-20%, uzależniony od stażu pracy.
  • Podczas naboru zastosowane zostaną następujące metody i techniki naboru:
  • sprawdzenie ofert pod względem spełniania wymogów formalnych;
  • test językowy;
  • rozmowa kwalifikacyjna.

Informacje o naborze można uzyskać pod nr telefonu: (22) 53 49 227 oraz pod adresem poczty elektronicznej rekrutacja@uke.gov.pl

Wymagane dokumenty

cv i list motywacyjny