Umowa o pracę - Stanowisko ds. kontroli w Departamencie Kontroli Wewnętrznej
Centrala Zakładu Ubezpieczeń Społecznych Centrala Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, Warszawa, Polska 13 kwietnia 2018

Centrala Zakładu Ubezpieczeń Społecznych

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

  • koordynuje prace zespołów opracowujących procedury kontroli
    opracowuje, aktualizuje oraz dokonuje przeglądów procedur kontroli
  • prowadzi kontrolę instytucjonalną procesów przebiegających w Zakładzie oraz sporządza dokumentację z przeprowadzonych kontroli
  • prowadzi kontrole funkcjonalne w wydziałach kontroli wewnętrznej oddziałów Zakładu
  • kieruje zespołami kontrolującymi złożonymi z pracowników Departamentu i pracowników wydziałów kontroli wewnętrznej oddziałów Zakładu
  • koordynuje kontrole zlecone do przeprowadzenia wydziałom kontroli wewnętrznej oddziałów Zakładu
  • analizuje i opracowuje wyniki przeprowadzonych kontroli oraz sporządza bieżące informacje w tym zakresie
  • prowadzi postępowania wyjaśniające związane z ustaleniami dokonanymi przez wydziały kontroli wewnętrznej oddziałów Zakładu i przygotowuje projekty wystąpień w tym zakresie
  • uczestniczy w opracowywaniu propozycji tematów do rocznych planów kontroli

Wymagania

Wymagania formalne określone dla stanowiska pracy Niezbędne:

  • wykształcenie wyższe
  • minimum 1 rok doświadczenia zawodowego na stanowisku związanym z przeprowadzaniem kontroli wewnętrznej lub audytu albo sprawowania nadzoru
  • minimum 3 lata stażu pracy

Pożądane:

  • wykształcenie wyższe (rachunkowość, ekonomia, administracja, finanse publiczne, zamówienia publiczne)
  • studia podyplomowe (kontrola wewnętrzna i audyt, audyt bezpieczeństwa, kontroling, kontrola finansowa, prawo pracy, prawo finansowe, finanse publiczne, zamówienia publiczne)

Wymagania dodatkowe

  • doświadczenie w kontroli w obszarze finansów (pożądane doświadczenie w kontroli finansów publicznych)
  • nastawienie na wyniki/konsekwencja w działaniu
  • terminowość i rzetelność
  • samodzielność i odpowiedzialność
  • poprawne przekazywanie informacji pisemnych i ustnych
  • działanie procesowe/nastawienie na proces
  • umiejętność podejmowania decyzji
  • umiejętność rozwiązywania problemów
  • umiejętność poprawnego wnioskowania
  • stanowczość/pewność siebie
  • umiejętność przekonywania
  • umiejętność współpracy
  • umiejętność stosowania przepisów
  • umiejętność obsługi pakietu MS Office
  • komunikatywność (umiejętność komunikacji pisemnej, werbalnej i niewerbalnej)
  • umiejętność planowania i organizowania pracy własnej
  • zdolność do radzenia sobie ze stresem i presją czasu

Oferujemy

Oferujemy:

  • zatrudnienie w stabilnej firmie na podstawie umowy o pracę
  • rozwój zawodowy
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych

Wymagane dokumenty

– CV
– list motywacyjny z dopisanym numerem referencyjnym 717934
– odręcznie podpisane oświadczenie zawierające zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji (wzór poniżej w rubryce „Wymagana klauzula”)
– kserokopie dokumentów potwierdzających wykształcenie
– kserokopie dokumentów potwierdzających wymagane doświadczenie zawodowe
– kserokopie świadectw pracy dokumentujących wymagany staż pracy lub zaświadczenie o zatrudnieniu zawierające okres zatrudnienia, w przypadku pozostawania w stosunku pracy

Termin, do którego należy składać dokumenty 27 kwietnia 2018 r.

Za datę złożenia dokumentów przyjmuje się datę wpływu korespondencji w godzinach urzędowania Centrali Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.

Miejsce składania dokumentów

Departament Spraw Pracowniczych
ul. Szamocka 3, 5
01-748 Warszawa

Dodatkowe informacje

– miejscem świadczenia pracy będzie Centrala ZUS w Warszawie
– poszukujemy dwóch kandydatów na stanowisko
– proces rekrutacji obejmować będzie rozmowę kwalifikacyjną, sprawdzenie umiejętności analizowania informacji, wyciągania wniosków, poprawnego przekazywania informacji pisemnej oraz test Thomasa
– skontaktujemy się tylko z kandydatami spełniającymi wymagania formalne
– złożonych dokumentów nie zwracamy
– oferta niekompletna, niepodpisana oraz bez wymaganej i podpisanej klauzuli nie będzie rozpatrywana
– dokumenty złożone lub nadesłane po terminie nie będą rozpatrywane
– do składania dokumentów zachęcamy osoby z niepełnosprawnością

Wymagana klauzula Prosimy na kopercie, w której znajduje się oferta pracy umieścić dopisek „OFERTA PRACY”. Uprzejmie przypominamy o konieczności zamieszczenia w swojej ofercie klauzuli następującej treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r. poz. 922)

Wymagane dokumenty

CV, list motywacyjny i inne