Umowa o pracę - SPRZEDAWCA – sklep firmowy adidas Poland
adidas Poland Warszawa, Polska 7 kwietnia 2017

Sport posiada moc zmieniania życia i nigdzie przesłanie to nie łączy się bardziej z naszymi klientami niż w naszych sklepach. Nasi pracownicy są zapalonymi sportowcami, fanami i miłośnikami mody, którzy uwielbiają dzielić się swoim entuzjazmem z klientami.

Umowa o pracę - SPRZEDAWCA – sklep firmowy adidas Poland

Jako styliści, doradcy i ambasadorzy marki nie tylko pomagamy naszym klientom znaleźć idealny produkt, ale tworzymy niezapomniane doświadczenie zakupowe. Czy chciałbyś być częścią tego dynamicznego zespołu? Znajdź swoje idealne miejsce w jednym z naszych sklepów na całym świecie.

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY

• min. 2 – letniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • dyspozycyjności w pełnym wymiarze czasu pracy
  • zainteresowania sportem – warunek konieczny