Umowa o pracę - Sprzedawca MASZYN ROLNICZYCH
Zarządanie po ludzku Igołomia, Polska 13 grudnia 2016

Kim jesteśmy? Jesteśmy liderem na rynku rolniczym. Wielokrotnie zostaliśmy odznaczeni m.in. jako firma godna zaufania. Cechuje nas profesjonalizm w działaniu i chęć pomocy rolnikom – taka jest w kilku słowach Firma Polger.

Twoje zadania to przede wszystkim:

  • sprzedaż maszyn rolniczych (w szczególności ciągników),
  • tworzenie ofert i wycen,
  • przypomnienie się klientom, dopytanie np. czy otrzymali już dotację,
  • pisanie e-maili i dzwonienie.

Wymagania

Ta praca jest dla Ciebie jeżeli:

  • potrafisz rozmawiać z ludźmi i doradzać im,
  • cechuje Cię bystry umysł i samodzielność,
  • lubisz rozmawiać przez telefon oraz spotykać się z ludźmi,
  • inspiruje Cię samodzielna praca nastawiona na osiąganie wyników,
  • masz ogólną wiedzę rolniczą, a najlepiej gdy sam byłeś/jesteś rolnikiem,
  • bardzo dobrze obsługujesz się komputerem i potrafisz pisać e-maile,
  • posiadasz prawo jazdy kategorii B i lubisz także pracę w terenie (woj. śląskie, małopolskie i świętokrzyskie).

Mile widziane u Kandydata:

  • biegła znajomość rynku rolniczego (szczególnie ciągników),

  • doświadczenie w sprzedaży maszyn rolniczych.

Oferujemy

Oferujemy:

  • pełne wyposażenie stanowiska pracy: samochód, telefon i laptop, a także biurko w siedzibie firmy do pracy biurowej,
  • pracę w doświadczonym zespole,
  • szerokie możliwości wpływania na własne wynagrodzenie (wynagrodzenie stałe + klarowna premia za wyniki),
  • swobodę w organizowaniu sobie pracy i realizowaniu zadań.

Wymagane dokumenty

CV