Umowa o pracę - Sprzedawca – Kasjer
Maxi Zoo Polska Sp. z o.o. Mokotów, Warszawa, Polska 6 kwietnia 2017

MaxiZoo/Fressnapf jest europejskim liderem rynku sklepów zoologicznych. Firma działa  w 12 krajach Europy, gdzie posiada ponad 1200 sklepów. Roczne obroty firmy wynoszą ponad 1 mld euro. Codziennie 10.000 Pracowników wypełnia misję firmy sprawiając, że życie ludzi i ich pupili staje się przyjemniejsze i bardziej fascynujące.
Lubisz wyzwania? Kochasz zwierzęta?
Dołącz do nas.

 Twoje zadania:

  • profesjonalna, zgodna ze standardami firmy obsługa klienta
  • aktywna sprzedaż produktów
  • fachowe doradztwo w zakresie produktów oferowanych przez firmę
  • obsługa kasy fiskalnej
  • dbanie o estetyczny wygląd sklepu i właściwy sposób ekspozycji towarów
  • rozładunek dostaw towarów

Wymagania

  • umiejętność budowania zaufania i dobrych, długotrwałych relacji z klientem
  • umiejętność pracy w zespole
  • dojrzałość, odpowiedzialność i zaangażowanie
  • samodzielność i sumienność w wykonywaniu swoich obowiązków
  • gotowość do pracy w trybie zmianowym i w weekendy
  • zainteresowanie tematyką dotyczącą zwierząt będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym lub niepełnym wymiarze czasu
  • Motywujący system premii uzależniony od realizacji wyznaczonych celów
  • Opiekę medyczną
  • Cykl szkoleń sprzedażowych i produktowych
  • Przyjazny, otwarty i wspierający Zespół współpracowników
  • Profesjonalne i kompleksowe wdrożenie do pracy
  • Pełną wyzwań  i odpowiedzialną pracę w rozwijającej się firmie
  • Szansę na rozwój i realizację ciekawych projektów – lokalnych i międzynarodowych

CV prosimy przesyłać na adres: patrycja.wyszynska@maxizoo.pl