Umowa zlecenie - SPRZEDAWCA – DORADCA KLIENTA W SKLEPIE NARCIARSKO-ROWEROWYM
Ski Race Center Aleje Jerozolimskie 424A, Pruszków, Polska 4 października 2017

Ski Race Center – specjalistyczny sklep sportowy. #narciarstwo #kolarstwo #zima #rowerySki Race Center w zimowej odsłonie to miejsce w którym spotykają się drogi wszystkich narciarzy.Zarówno początkujących, jak i bardziej doświadczonych, którzy poszukują odpowiedniego dla siebie sprzętu. Robimy wszystko, aby w naszym Salonie w Pruszkowie wybór sprzętu i akcesoriów marek Salomon i Atomic był największy w kraju. Jako jeden z nielicznych punktów posiadamy szeroką ofertę sprzętu zawodniczego dla tych, którzy uprawiają tą dyscyplinę profesjonalnie, sprzętu z tzw. Racing Departamentu (zwanego też komórką zawodniczą).

Umowa zlecenie - SPRZEDAWCA – DORADCA KLIENTA W SKLEPIE NARCIARSKO-ROWEROWYM

Poszukujemy chętnych do pracy jako sprzedawca-konsultant w sklepie sportowym. Praca polegać będzie przede wszystkim na doradztwie w zakresie doboru i zakupu sprzętu sportowego ( narciarskiego, lub rowerowego ). Na tym stanowisku wykorzystasz swoje interpersonalne umiejętności w kontakcie z klientem, a także specjalistyczną wiedzę podczas wyboru i prezentacji sprzętu. Rozpoczęcie pracy poprzedzone jest regularnymi szkoleniami produktowymi. Praca polega również na dbaniu o ekspozycję towaru, aranżacji wnętrza sklepu. 

Wymagania

Wymagamy: 

– Wysokiej kultury osobistej 

– Chęci nawiązywania kontaktu z klientem 

– Skrupulatności i punktualności 

– Dbałości o porządek i estetykę 

– Otwartości oraz komunikatywności 

– Doświadczenia w sprzedaży. 

– Znajomości dyscyplin sportowych od strony praktycznej 

Mile widziane: 

– Umiejętność obsługi programu magazynowego, terminalu kart płatniczych 

– Umiejętności prowadzenia korespondencji w sposób sprawny i poprawny językowo. 

– Doświadczenie w serwisowaniu sprzętu sportowego (choć nie są obowiązkowe)  

– Umiejętności zarządzania sprzedażą internetową (ponieważ poszukujemy również chętnych do obsługi sklepu internetowego)


Oferujemy

Pracę w świetnej atmosferze (pracujemy bez korporacyjnego rygoru, ponieważ uważamy, że będziesz wydajny jeśli będziesz zadowolony. Liczymy na Twoją inicjatywę i kreatywność oraz chęć rozwijania się. Możemy pochwalić się wierną rzeszą porządnych klientów, których obsługa jest czystą przyjemnością). Oferujemy zakupy pracownicze w korzystnych cenach, zapewniamy możliwość rozwinięcia swoich umiejętności. 

Poszukujemy osoby na pełny etat, jeśli jednak jesteś studentem i czujesz się swobodnie w opisanej tematyce, napisz do nas. 


Wymagane dokumenty

Zainteresowanych dołączeniem do naszego zespołu prosimy o przesłanie CV z krótkim listem motywacyjnym. jacek@skiracecenter.pl 22 723 00 30 +48 696 046 936