Umowa zlecenie - Sprzedawca – Bez Doświadczenia
Adecco Poland Warszawa, Polska 6 czerwca 2018

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group – światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Zadania:
• Prezentowanie produktów oferowanych przez firmę oraz ich sprzedaż
• Dbanie o jak najwyższą jakość obsługi

Wymagania

  • Osoby zaangażowane w swoją pracę, mające nutkę sprzedawcy
  • Nie wymagamy doświadczenia!

Oferujemy

• Wynagrodzenie podstawowe plus atrakcyjne premie miesięczne (2% od obrotu) min. 3000 zł i więcej!

bon 1000 zł na atrakcyjne artykuły z oferty Klienta

• Profesjonalne 5dniowe szkolenie płatne 15zł/h
• Pracę w godzinach 9:00 – 20:00
• Miłą atmosferę pracy

• Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie na 3 miesiące z możliwością zatrudnienia w prestiżowych salonach Klienta

Proszęo aplikację przez link: https://aplikuj.hrlink.pl/aplikacja/Sprzedawca_lo4zzBEZ_DOSWIADCZENIA!lo41z/69162-107510-25-bk1-1688.html