Umowa o pracę - Sprzedawca 16zł netto/h
Perfect Consulting Lotnisko Chopina, Żwirki i Wigury, Warszawa, Polska 30 maja 2019

Perfect Consulting – Rekrutacja – Szkolenia – Coaching – od 1999 roku dostarcza kompleksowe rozwiązania rekrutacyjne dla wszystkich sektorów na stanowiska średniego i wyższego szczebla. Gwarantujemy rzetelność, bezpieczeństwo, partnerstwo.

Obecnie dla naszego Klienta prowadzimy rekrutację na stanowisko:
Sprzedawca w sklepie wolnocłowym

Zanim rozpoczniesz pracę, weźmiesz udział w szkoleniach, dzięki którym poznasz tajniki profesjonalnej obsługi Klienta i sprzedaży oraz sposób funkcjonowania sklepu. Nauczymy Cię wszystkiego!

Główne zadania na tym stanowisku:

• Zapewnienie profesjonalnej obsługi Klientów w sklepie z luksusowymi markami,
• Doradztwo z zakresu oferowanych produktów klasy premium,
• Koordynację i dbałość o właściwą ekspozycję produktu w sklepie,
• Obsługa kasy fiskalnej.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

• Doświadczenie w obsłudze Klienta- mile widziane,
• Wysokich standardów obsługi klienta,
• Umiejętności pracy w zespole oraz zaangażowanie,
• Komunikatywnej znajomości języka angielskiego,
• Dawki dobrej energii i uśmiechu na twarzy.

Oferujemy

• Umowa o pracę/zlecenie – przyjdź na sezon lub zostań z nami na dłużej!
• Wynagrodzenie w wysokości 16 zł netto/h + premia prowizyjna wypłacana w każdym miesiącu,
• Program rozwoju karier,
• Elastyczne godziny pracy,
• Rabat pracowniczy we wszystkich sklepach,
• Modowy uniform,
• Prywatna opieka medyczna (dostęp do kilkunastu lekarzy specjalistów),
• Karta sportowa w bardzo atrakcyjnej cenie,
• Ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach,
• Bony na święta,
• Vouchery na taksówki.

Wymagane dokumenty

CV