Umowa o pracę - Spedytor Międzynarodowy
HrBank sp. z o.o. Pruszków, Polska 3 marca 2021

Prężnie rozwijająca się Firma działająca w logistyce kontraktowej.

Stawka 4000 – 5000 netto + prowizje.

Główne zadania:

  • planowanie i kontrola realizacji zleceń w transporcie międzynarodowym
  • współpraca z kierowcami, przedstawicielami obsługi klienta oraz współpracownikami
  • sporządzanie raportów
  • optymalizacja łańcucha transportowego /negocjowanie cen, realizacja budżetu/
  • pozyskiwanie nowych kontrahentów i budowanie bazy klientów
  • analiza rynku i konkurencji
  • prowadzenie dokumentacji, rozliczanie zleceń

Wymagania

Wymagania:

  • min. roczne doświadczenie na stanowisku Spedytora Międzynarodowego – warunek niezbędny
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • zorientowanie na wyniki
  • komunikatywność, swoboda w prowadzeniu rozmów
  • sumienność i skrupulatność
  • samodzielność w działaniu i rozwiązywaniu problemów
  • umiejętność organizacji pracy oraz podejmowania decyzji pod presją czasu

Oferujemy

Firma oferuje:

  • motywacyjny system premiowy
  • pracę w firmie nastawionej na współpracę i rozwój
  • samodzielne stanowisko
  • możliwość budowania własnego zespołu spedytorów
  • szkolenia
  • pakiet medyczny i sportowy
  •  bony Sodexo
  • narzędzia (iPhone, komputer)
  • pracę od poniedziałku do piątku  9 -17  (w zależności od preferencji 8-16)
  • dofinansowanie 1000 zł wczasy pod gruszą

Wymagane dokumenty

CV