Umowa o pracę - Specjalistka / Specjalista ds. Marketingu i Komunikacji w Mediach Elektronicznych
Specjalistka / Specjalista ds. Marketingu i Komunikacji w Mediach Elektronicznych 3 stycznia 2019

Firma Nufarm Polska Sp. z o.o. międzynarodowy koncern agrochemiczny z centralą w Australii, w związku z rozwojem Działu Marketingu poszukuje Kandydatek lub Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa (Ochota, ul. Grójecka 1/3)

• Tworzenie treści i efektywna jej komunikacja w wybranych kanałach elektronicznych (strona www, FB, YouTube, portale internetowe, itp.).
  • Współpraca z agencjami reklamowymi, interaktywnymi, graficznymi w zakresie mediów elektronicznych.
  • Koordynacja (we współpracy z zewnętrzną agencją) technicznej funkcjonalności platformy elektronicznej z programami lojalnościowymi oraz bieżące rozliczenie wszystkich programów.
  • Tworzenie i aktualizacja bazy danych klientów zgodnej z wytycznymi RODO.
  • Koordynacja platformy „Show Pad” służącej do aktywnej komunikacji prezentacji szkoleniowych dla klientów firmy.
  • Nadzór nad produkcją i dystrybucją materiałów reklamowych (POS), ulotek, katalogów oraz gadżetów reklamowych.
  • Organizacja spotkań firmowych takich jak: konferencje dla klientów i pracowników firmy, konferencje prasowe oraz demonstracyjne spotkania polowe dla dziennikarzy i vlogerów z branży Agro.

• 1-2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Wykształcenie wyższe – mile widziane o profilu rolniczym (rolnictwo, ogrodnictwo, ochrona roślin lub biotechnologia).
  • Znajomość i doświadczenie w komunikacji przez nowe Media Elektroniczne (strona www, Facebook, YouTube, portale internetowe, itp.).
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu średnio-zaawansowanym lub zaawansowanym.

• Pracę pełną wyzwań, dającą szansę uczestniczenia w rozwoju innowacyjnego biznesu w stabilnej firmie agrochemicznej;
  • możliwość rozwoju zawodowego zagwarantowaną przez interesujące i ambitne zadania oraz system szkoleń;
  • oraz pakiet opieki medycznej.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o wysłanie aplikacji (życiorysu oraz list motywacyjnego) na adres: piotr.daniel@nufarm.com

Prosimy o umieszczenie w temacie wiadomości numeru referencyjnego: SMiKME

Prosimy o dołączenie w CV podpisanej klauzuli:

Niniejszym oświadczam, że na podstawie art. 6 ust. 1 lit a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji o pracę w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji przez Nufarm Polska Sp. z o.o., ul. Grójecka 1/3, 02-019 Warszawa.