Umowa o pracę - Specjalistę ds. techniczno-handlowych – w branży komunalnej i rolniczej
Przedsiębiorstwo ROLMECH sp. z o.o. Błonie, ul. Sochaczewska 64C 6 kwietnia 2018

Przedsiębiorstwo ROLMECH Sp. z o.o. Czołowy dealer sprzętu rolniczego i komunalnego w województwie mazowieckim poszukuje pracowników do działu sprzedaży.
Posiadamy kilka oddziałów w województwie mazowieckim.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

• Profesjonalną obsługę klientów,
  • Znajomość oferowanych przez firmę produktów i umiejętność ich doboru,
  • Techniczną współpracę z przedstawicielami handlowymi,

Jeśli masz doświadczenie zawodowe, znasz się na maszynach lub jesteś absolwentem szkoły rolniczej – nie czekaj. Wyślij swoje CV znajdziesz pracę, która spełni Twoje oczekiwania.

Jeśli nie masz doświadczenia, niedawno ukończyłeś szkołę lub uczelnię – wyślij CV z listem motywacyjnym, być może znajdziesz pracę, dzięki której nabierzesz nowych umiejętności.

Od Kandydatów oczekujemy spełnienia następujących wymagań:

• Znajomość branży rolniczej lub komunalnej
  • Odpowiedzialność, rzetelność i uczciwość,
  • Dobra znajomość obsługi komputera,
  • Komunikatywność,
  • Prawo jazdy kat. B
  • Mile widziana znajomość j. angielskiego,

Zapewniamy:

• Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Umowę o pracę na czas nieokreślony,
  • Podstawowe narzędzia pracy: samochód, telefon, komputer
  • System szkoleń produktowych i ogólnych.

Wyślij nam swoje CV przez opcję napisz wiadomość OLX.
    Pamiętaj aby zawierało aktualny numer telefonu i klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.).

Informujemy że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

CV, list motywacyjny